Müzikler'den ve Galeri'den atma, Kamera kasma ÇÖZÜMÜ | .Trash-999

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bycix

bycix

Üye
    Konu Sahibi
Müzikler'den ve Galeri'den atma, Kamera kasma ÇÖZÜMÜ | .Trash-999
Sorunun Kısa Anlatımı:
Telefonunuz Kamera açınca Kasıyor
Galeriye Girince Atıyor mu?
Müzik Çalara Girince kütüphaneyi yenile diyince çok fazla dosya saymaya mı başlıyor 100 110 120.. diye devam eder.
Eğer Galeriye girince direk atıyorsa sakın müzik çalarda böyle yenileme vs yaptırmayın. Telinize bir uygulamadan virüs bulaşmış demek.
Yapmanız gereken basit.
E:/ ye yani hafız kartının içindeki klasörlere bakın. Dosya yöneticisi ile bakabilirsiniz. Eğer ".Trash-999" diye bir klasör varsa işte sorununuzun çözümü burada.

Sorunun başıma gelmesi ve Uzun anlatımı (Bu kısmı zaman harcamak istemiyorsanız atlayın):
Geçenlerde telefonum (C5-03) kamera açınca kasmaya başladı galeriye girdiğimde Açılıyor yazıp loading bar dönüp dönüp menüye geri atıyordu. Telefona bir haller oldu diyip fazla kurcalamadım garantiye götürmeyi bile düşündüm. E'ye girdiğimde (Hafıza Kartı) daha önceden olmayan bir klasör olduğunu fark ettim ".Trash-999" bilgisayarda baktığımda icinde bos birsey göremedim bir programın oluşturduğu yada sistemin klasörüdür vs sandım. Sonra telde baktığımda bir onun ıcındekı files klasörüne girince tekrar ana klasör gelmeye başladı tekrar girince tekrar iç içe kısayol gibi. Müziklere girince de yeni şarkıları tarama seçeneğine tıklayınca bir baktım 100 110 gibi saydırmaya başladı iptal ettim 1 şarkı bir çok kez görüntülendi. Olayı bu gavur icadında virüs olduğunu anlayarak o klasörle mantık kuraraktan telefonu kastırıp zarar vermeye çalıştığını anladım ne yükleyince geldiğini çözemedim fakat nasıl sileceğinizi anlatıyorum.

İşte Çözüm:
Öncelikle Klasör öyle normal silinmiyor bunun için

Unlocker indiriyoruz.

Verdiğim linkten indirebilirsiniz gezginler deki linktir.
Veya güvenmeyen varsa netten aratıp bulup indirebilir.
Program küçük marifeti büyük bir şey silinmeyen dosyaları silmeye yarıyor.
veya adı değiştirilmeyen vs işte.
Programı indirip yükleyelim.

Telefonu Bilgisayara USB kablosu ile takın.
Depolama Seçin
E: (Hafıza Kartı)'ye girin ".Trash-999" klasörüne sağ tıklayın ve yıldızlı değnek ikonlu Unlocker yazısına tıklayın

karşınıza böyle bir pencere gelecek sol alttan sil seçeneğini seçin Okeyleyin.
Bu kadar şimdi eskisi gibi telinizi performanslı kullanabilirsiniz. Galeriniz ve müzikler de düzelecektir.
Bir Teşekkür Yeter :P:

----------Eklendi @ 16:04:41 ---------- Yazıldı @ 15:57:02 ----------

ÖNEMLİ NOT: Klasörü Telefonda silmeye çalışmayın verilerinizi kaybedersiniz.

rsm39

rsm39

Üye
eline saglik güzel paylasim

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Eline Sağlık...

'Patron

'Patron

Üye
Yararlı Bir Bilgi Sağol :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt