telefon webcam ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
telefon webcam ?
c5 03um var. ovideki epoccam lite programini kullanarak telefonumu webcam yapmak istiyorum ama ben internete de (cepnet) telefonla baglaniyorum. hem cam yapip hemde internete baglanlblrmi? 6670 varken olmuyordu nete baglaninca webcam baglantisi kopuyordu.deneyen fikri alternatifi olan ?

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Cepnetin var.Programı biliyosun.Nete bağlanmışsın, maxiceptesin.E dene dostum:evet:

artos1

Üye
arkadaşlar aynı telefon bendede var epocam indirdim ama webcam olarak yapamadım,detaylı bilgi verebilecek biri varmı.

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen bnde nasıl yapıcaqımızı bilmiyom

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
epoccami yukleyin girin size bir site veriyor. ordan pc icin olani indirin . iste okadar.

mirkan dostum pcye bsey yuklymyrm. (abim sifre koydu :@) ondenle olmuyosa bosuna abimi ikna etmeyim =D

----------Eklendi @ 18:00:36 ---------- Yazıldı @ 17:51:44 ----------

dostum sagol ama verdigin bilgi s^3 icun.burasi s60 v5. ayrca webcam yapmayi biliyorum.2si ayni anda baglanrmi onu merak ediyorum . :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Arkadaşlar İlk Olarak Linkteki Dosyayı İndirin ve SmartCam_v1_4.exe Uygulamasını PCnize Yükleyin Daha Sonra SmartCam.sis Uygulamasını İmzalayıp Telefonunuza Kurun.

1-) Bluetooth ile Bilgisayarınızı Eşleştirin.
2-) Bilgisayarınıza Kurduğunuz Smart Cam Programını Açın ve File-Settinge Basın. Ordan Connection Dan Bluetoothu Seçin ve Video Capture Codectende Cinepak Codeci Seçin.
3-) Telefonunuzdan Smart Cam Uygulamasını Açın Settinge Girin Ordan Connection Type yi Bluetooth Yapın. Bluetooth Serverden De Bilgisayarınızı Seçin.
4-) Ve Son Olarak Bilgisayarınızdan Smart Cami Açın ve Telefonunuzdan Connect Deyin...
---------------------------------------------------------
http://www.maxicep.com/attachments/65128d1297096366/
http://www.maxicep.com/attachments/65129d1297096366/

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
oguz.1.si benm bildsyrda bluetooth yok. 2.si sertifka sitesne girmedm.freesignerde ise yaramiyor. 3.su aradgm sey bu degl. epoccam var zaten 2si ayni anda baglanrmi ? istedigim cevap bu =D
(buda 250.mesjim artik :USTEGMEN )
:zuhaha:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
oguz.1.si benm bildsyrda bluetooth yok. 2.si sertifka sitesne girmedm.freesignerde ise yaramiyor. 3.su aradgm sey bu degl. epoccam var zaten 2si ayni anda baglanrmi ? istedigim cevap bu =D
(buda 250.mesjim artik :USTEGMEN )
:zuhaha:
bendede.yoktu bazen lazim oluyo diye aldim 10 tl fln. fresigneri kullanabilmen icin serfifika alman lazim. ben smartcam ile ayni anda baglandim. Bu arada tebrikler rutben yukselmis...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi

bendede.yoktu bazen lazim oluyo diye aldim 10 tl fln. fresigneri kullanabilmen icin serfifika alman lazim. ben smartcam ile ayni anda baglandim. Bu arada tebrikler rutben yukselmis...

smartcamle bağlandınmı ? oo tamam ozman. yukleym ama sertıfıka işi nolcak? :allalla: senın setupu upload etsene sertıfıkalıysa.farkedermi o?
bıde sen aldınmı OPDAdan sertıfıka. bende alsammı içim pek rahat değil
:allalla:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

smartcamle bağlandınmı ? oo tamam ozman. yukleym ama sertıfıka işi nolcak? :allalla: senın setupu upload etsene sertıfıkalıysa.farkedermi o?
bıde sen aldınmı OPDAdan sertıfıka. bende alsammı içim pek rahat değil
:allalla:

Bendeki Setupu Sertifikaladım Ama Sadece Benim Telefonumda Çalışır. Ben Sertifika Alalı Yaklaşık 2 Ay Oluyo Daha Hiç Sorun Yaşamadım. Ya Sertifika Al Yada Telefonu HackLe...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi

Bendeki Setupu Sertifikaladım Ama Sadece Benim Telefonumda Çalışır. Ben Sertifika Alalı Yaklaşık 2 Ay Oluyo Daha Hiç Sorun Yaşamadım. Ya Sertifika Al Yada Telefonu HackLe...

yo gerek kalmadı netten signed buldum yukledm çalışıyor tamam . ama bluetooth yok. wifi war pcden nasıl bağlanabılırm bılıyomsn sen?

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
off. hiçbirşey anlamadm. epoccamı deneyım bari..:vur

artos1

Üye
Arkadaşlar İlk Olarak Linkteki Dosyayı İndirin ve SmartCam_v1_4.exe Uygulamasını PCnize Yükleyin Daha Sonra SmartCam.sis Uygulamasını İmzalayıp Telefonunuza Kurun.

1-) Bluetooth ile Bilgisayarınızı Eşleştirin.
2-) Bilgisayarınıza Kurduğunuz Smart Cam Programını Açın ve File-Settinge Basın. Ordan Connection Dan Bluetoothu Seçin ve Video Capture Codectende Cinepak Codeci Seçin.
3-) Telefonunuzdan Smart Cam Uygulamasını Açın Settinge Girin Ordan Connection Type yi Bluetooth Yapın. Bluetooth Serverden De Bilgisayarınızı Seçin.
4-) Ve Son Olarak Bilgisayarınızdan Smart Cami Açın ve Telefonunuzdan Connect Deyin...
http://www.maxicep.com/attachments/65128d1297096366/
http://www.maxicep.com/attachments/65129d1297096366/

Arkadaş eline sağlık görüntüyü pc de izledim bir dakikadan sonra errror hatasıyla karşılaştım bir daha connet dediğimde tlf yeniden başlatıyor,sertifika sorunu olabilirmi,kendi tlf unum için sertifika almışım ama nasıl imza atacam,daha doğrusu bu sertifikayı nasıl uygulayacam bilmiyorum,bu konuda dettaylı bilgi alırsam memnun kalırım,Saygılarımla.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Arkadaş eline sağlık görüntüyü pc de izledim bir dakikadan sonra errror hatasıyla karşılaştım bir daha connet dediğimde tlf yeniden başlatıyor,sertifika sorunu olabilirmi,kendi tlf unum için sertifika almışım ama nasıl imza atacam,daha doğrusu bu sertifikayı nasıl uygulayacam bilmiyorum,bu konuda dettaylı bilgi alırsam memnun kalırım,Saygılarımla.

Program İmzasız Ztn, Kurman İçin İmzalaman Gerekiyordu Bilgisayarda Görüntüyü Almışsan İmzalamışsındır Uygulamayı. Aynı Hatayı Bende Almıştım Ama Reset Atmamıştı Ve Tekrar Bağlanmıştı Sende Nie Öyle Oldu Anlamadım. :allalla: :allalla: :allalla:

Diğer Uygulamalara İmzaLaMa İşlemi Yapmak İstiyorsan Telefonuna BuNu http://www.maxicep.com/attachments/61007d1291546769/ Kur... :oke:

• Beğen
Tepkiler: maça_16

artos1

Üye

Program İmzasız Ztn, Kurman İçin İmzalaman Gerekiyordu Bilgisayarda Görüntüyü Almışsan İmzalamışsındır Uygulamayı. Aynı Hatayı Bende Almıştım Ama Reset Atmamıştı Ve Tekrar Bağlanmıştı Sende Nie Öyle Oldu Anlamadım. :allalla: :allalla: :allalla:

Diğer Uygulamalara İmzaLaMa İşlemi Yapmak İstiyorsan Telefonuna BuNu http://www.maxicep.com/attachments/61007d1291546769/ Kur... :oke:

İlgine tşk imzalama işini pc üzerinde hal etim ama kamera sorunu halen devam ediyor.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
İlgine tşk imzalama işini pc üzerinde hal etim ama kamera sorunu halen devam ediyor.

O Sorun Hakkında Bilgim Yok Bende Olmadığı İçin Ama Biraz Uğraşırsan BuLuRSuN Büyük İhtimaLLe... :oke:

• Beğen
Tepkiler: maça_16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt