Samsung s5620 iphone mod 2.1 menu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s5620 iphone mod 2.1 menu
Arkadaslar bu konularda onemlı paylasım yapmıs o kadar arkadasların bazılarına ozel mesajla ılettım ama kımse cevap vermedı umarım bır yardım eden olur

[video=youtube;Smbc7d0_mts]http://www.youtube.com/watch?v=Smbc7d0_mts[/video]

Ben yukarıda vermıs oldugum vıdeodakı gıbı telefonuma sadece menusune bu sekılde olmasını ıstıyorum umarım bu ıslerden anlayan bır arkadas yardımcı olurda bızde faydalanırız bu modlama ısınden sımdıden tesekkur edıyorum.

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
    Konu Sahibi
yavv koca forumda o kadar monteci var ustelık bu ıslerden ıyı anlayan bırısı yokmu cevaplayacak ya ben monteden sıkıldım artık?

jetgil

jetgil

Üye
forumda arama yaparsanız aradığınızı bulacaksınız...

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
    Konu Sahibi
Kardes yanı oyle ogut ver tamamda lınk de ver barı bulamadım ki o yuzden konu actım monte yazıyorum mod yazıyorum aramaya nerde alakasız seyler var onlar cıkıyor benım sucum yok :nono:

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Kardeş ben daha önceden bunu yüklemiştim ve adamın verdiği linkteki swf dosyası bozuk o yüzden arama ben hiç bir yerde bulamadım

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben daha önceden bunu yüklemiştim ve adamın verdiği linkteki swf dosyası bozuk o yüzden arama ben hiç bir yerde bulamadım

Hocam o zaman bu iconları sadece iconları nasıl degistiriyoruz bır yardımcı ol sıkıldım ıyıce :/

Sertug1991

Sertug1991

Üye
dostum bana flash decompiler triilix orjinal bulabilirsen, forumda konu açacam ama bir türlü flash decompiler triliix programını bulamadım bulduklarımıda crackleyemedim

:vur

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
    Konu Sahibi
dostum bana flash decompiler triilix orjinal bulabilirsen, forumda konu açacam ama bir türlü flash decompiler triliix programını bulamadım bulduklarımıda crackleyemedim

:vur

Kardes bende sorunsuz yanı program dırek lımıtsız ıs versıyonu dıyor umarım sendede sorunsuz olurda bıze yardımcı olursun yoksa kafayı yıecem al sana lınk umarım olur

Sertug1991

Sertug1991

Üye
dostum bunuda rardan çıkartırken hata veriyor

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
    Konu Sahibi
dostum bunuda rardan çıkartırken hata veriyor

Kardes ılahı yaa ekle msn mı de vereyım sana programı yaa ne kadar ugrastırdın bızı herı sende ılahı yok rar yok lınk yok lısans off off
ozel mesajdan verdıgım msn yı ekle de ordan gondereyım barı

Sertug1991

Sertug1991

Üye
oke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt