Nokia C7 Mi , HTC Wildfire Mi ? Hangisini Neden Almalıyım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Poxx

Poxx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Mi , HTC Wildfire Mi ? Hangisini Neden Almalıyım.
Selamün Aleyküm

Arkadaşlar telefonumdaki sorundan dolayı yeni bir telefon almak istiyorum ve biraz araştırma sonucu c7 ve wildfire arasında kaldım.. Sizin önerilerinizi öğrenmek istiyorum..

Not : HTC nin son model'i wildfire mi?

yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.. :)

kol@j

kol@j

Üye
nokia tercih etmen uygulama yedek parça ve servis ağı hizmeti açısından daha iyi olabilir.

'Patron

'Patron

Üye
nokia tercih etmen uygulama yedek parça ve servis ağı hizmeti açısından daha iyi olabilir.

bu konuda katılıyorum ancak symbian düşüşte android yükselişte. Nokia kullanıcısıyım ama HTC ile c7 arasnda kaldıysan yarın gıt HTC Yi al derim :oke:

61semih

61semih

Üye

arkadasım pek bılgın yok sanırım sbyan ın androıtten dana cok uygulama ve oyun oldugunu dıyorsun ''uygulama '' dıyerek ama alakası yok arastırmadan ınsanlara bılgı vermenı dogru bulmuyorum uygulama konusunda androıt sbyana fark atmıs durumda 2.si yedekparça ve servıs agı demıssınde sonucta garantılı alacak ve htc ye kvk bakıyor yanı ıkısınınde servısı aynı bır sorun olunca paşa paşa yapılacak yazdıgın mesaja ve tercıhtekı yardımına bu yuzden anlam veremıyorum c7 nın ram i 240 mb benım 1 yıl once aldıgım htc touch 2 256 mb ve 528 mhz ıslemcısı var.bu nokıa ıle htc arasındakı fark c7 yenı cıkmıs bır telefon touch2 ıse en az 1 yıllık...
ben ıse arkadasa wildfire onerıyorum gorsellerı uygulamalar,hız,bakımından c7 den ustun bır telefon androıtınde yukselısı malum,bosuna yukselmıyor.

----------Eklendi @ 00:08:01 ---------- Yazıldı @ 00:06:35 ----------

wildfire son modelı degıl bu arada :)

• Beğen
Tepkiler: efsanedöndü ve hoss
kol@j

kol@j

Üye
ben basitçi bir adamım

şu anda etrafta en alışıldık telefonun nokia olmasından dolayı avantaj sağlanır.
android tabii ki yükselişte olacak çünkü yeni çıkışında topluma kendini kabul ettirecek.... simbiandan daha iyi de olabilir.
yalnız telefon pek bilindik olmadığından ufak bir ayar sorunu için bile teknik servisin yolunu tutmak istemez herhal...

ben bu açıdan düşünerek böyle bir tavsiyede bulundum...

gelişmiş fonksiyonel uygulama önceliği varsa HTC de olabilir.

hoss

hoss

Üye
c7 nin kamerasın da otofokus yok hem nokia eskisi kadar saglam üretmiyor malesef c7 de kasa catlaması sorunları var , htc wildfire biraz eskidi , sana önerim samsung galaxy ace , galaxy gio ,wave2 ,x10 ,htc desire gibi modellere bakman yönün de olur
sorunlarla boğuşmak istemiyorsan nokiadan uzak durmanda fayda var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt