Glacier 5800 (c6-00) Fw Nasıl birşey istersiniz oylama.(güzel bir fw içn ortak aranıyor..)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Glacier 5800 (c6-00) Fw Nasıl birşey istersiniz oylama.(güzel bir fw içn ortak aranıyor..)
1-Mediabar da ne istersiniz?
a-radyo
b-Opera
c-bt swich
d-bt swich + radyo

2-Menu iconları nasıl olsun?
a-Win7
b-c6
c-n8
d-symbian anna:

3-Ana tema hangisi olsun?
a-İnd190 simple white FGshah:

b-nokia white tema
c-Yans Angry Birds tema:

d-sound wawes (orjinal olanı)

4-Hangi programlar kurulu gelsin?
a-Rompacher
b-killme
c-ramblow
d-bt swich

5-İçinde resim veya videolar olsunmu?
a-evet
b-hayır

6-Açılış ekranlarını deiştireyeyim mi? deiştirmeyeyim mi?

a-deiştir
b-deiştirme orjinal daha güzel

Sayın cfw yapabilen arkadaşlar güzel bir cfw için 3-4 kişi birlikte yapmak gerekiyor pnht gibi bizde grup halinde onlara karşı gelebiliriz yani bizde türkiye nin pnht si olabiliriz isimlerimizin baş harfini veririz olur biter .Ortaklık beklediğim arkadaşlar :Utkan,Kotukoylu,Undertaker,Rasim ve MegaloManiaX kardeşler"imle beraber ortakalaşa bir fw kurmak isterim ...

Arkadaşlar görüşlerinizi yazarsanız istediğiniz gibi fw olmuş olur.Görüşleriniz için teşekkürler...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
1-c
2-d
3-d
4-d
5-b
6-a
bu şekilde güzel olur.:oke:

estami

Üye
1-d
2-c
3-N8 Turuncu tema
4-(R.Patcher-Killme-Ramblow)
5 -a
6-a

Bu şekilde olsun (Bence)

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
d-bt switch + radyo (Video Merkezi ve Ç.içi paylaş butonları yerine eğer başka birşey gidecekse yapılmasın. Ç.içi yerine BT Switch de yeterli)

d-symbian anna

b-nokia white tema

a-Rompacher
b-killme
c-ramblow
d-bt swich

b-hayır

b-deiştirme orjinal daha güzel

Bunlar sadece görseller başta mesajlardaki saat sorunu olmak üzere bugların düzeltilmiş olması en iyi CFW'nin çıkarılacak olmasına bizi ikna edecektir.

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
d-bt swich + radyo

d-symbian anna:

a-İnd190 simple white FGshah:

c-Yans Angry Birds tema:

a-Rompacher
b-killme
c-ramblow
d-bt swich

b-hayır

a-deiştir

Arkadaşlar bence bu şekilde yapalım derim birazdan ıcon ve tema görselini ekliyeceğim...

4w3e

Üye
1-c
2-d
3-b
4-b-d
5-b
6-b

+

n8 fontu olsun

giray38

giray38

Üye
Symbian Anna iconlarını hiç kullanmadık yap da kullanalım ortagam kolay gelsin :oke:

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
kotukoylu Öncü Olmuş Oldu Bu Sayede.
Farkı Bişeyler Yapmak İstiyorum Diyosan G-Desk Falan Göm Yazılıma. Normal Menüyü de İptal Et. Hatta S^4 İkonları Yerine ipone ikonları tasarla.

giray38

giray38

Üye
Farkı Bişeyler Yapmak İstiyorum Diyosan G-Desk Falan Göm Yazılıma. Normal Menüyü de İptal Et. Hatta S^4 İkonları Yerine ipone ikonları tasarla.
G-desk çok da kullanışlı olmuyor kardeş ya. r@sim in iphone iconlu fw si vardı onu kullandın mı bilmiyorum ama hızlı olmasına ragmen gorunum yakışmıyor pek

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Kotukoylu arkadaşım öncü olmadı anna icolar ilk defa bende olacak ve kotukoylu nun sayfasında görmüşsende ben soru sordum ona oda cvp verdi oke ..Alıntı falan deildir ilk benim cfw de olacak :oke:

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye

Kotukoylu arkadaşım öncü olmadı anna icolar ilk defa bende olacak ve kotukoylu nun sayfasında görmüşsende ben soru sordum ona oda cvp verdi oke ..Alıntı falan deildir ilk benim cfw de olacak :oke:

Yok Kardeş Ben Alıntı Yaptın Demedim Zaten. Hani Böyle Bi Fw Tasarımını (Kullanıcı İstek Yolu İle) İlk Defa Kotukoylu Başlatmıştı O Yüzden. Tabi Senin Tasarladığın Daha Farklı Bişey Vardır Eyvallah.

----------Eklendi @ 13:23:17 ---------- Yazıldı @ 13:20:59 ----------

G-desk çok da kullanışlı olmuyor kardeş ya. r@sim in iphone iconlu fw si vardı onu kullandın mı bilmiyorum ama hızlı olmasına ragmen gorunum yakışmıyor pek
Onu Denemedim Ama Bi Tane Denemiştim İsmini Hatırlamıyorum. Görünüm Yakışmıyor Çünki İconlar Canlı Değil.
Baştan Tasarlanması Gerekiyo. Şuan Normal G-Desk Kullanıyorum Gayet Hızlı İkonlar Kotukoylu'nun.
Farklı Bi Hava Farklı Bi Canlılık Kazandırıyo.

SilentOne

SilentOne

Üye
şıklarda şifre varmı varsa hiç çzmeyem :D

• Beğen
Tepkiler: giray38
starhacker

starhacker

Üye
senin değidğin ikonlar nvg formatında nasıl svg ye dönüştürmeyi düşünüyorsun (PR2 ikonları)????bunun bi yolu yok benim bildiğim....

manyag

Üye
sen bugları halle icine hicbisey koyma c6 ana ekranı olsun yeter yani widget eklenen ev ekranı olsun 5800 benzesin ve içinde roompather dısında hc bisey olmasn bu sitedeki herkes ne istiyosa sonradan kendi sis yukleyerek duzeltr anlıcan orjinal olsun

estami

Üye

BU gerçekten mükemmel görünüyor.

c7q7

c7q7

Üye
1-c
2-d
3-a
4-a,b,c,d
5-b
6-a

Böyle olursa güzel olur.:oke:

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
Eğer İstersen Bende Yardımcı Olabilir Arkadaşım :oke:

giray38

giray38

Üye
Yap şu Symbian Anna yı çok havalı duruyor (;

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
:) valla arkadaşalr kaç gündür bu konu gözüme çarpıyor ben gömdüm cf w ye anma ikonlarını olmuyor telefon açılmıyor çünkü apps yi boşaltıpğ atsan tel açılmıyor direk apps ye atsa bu kez de cf w nin boyutu 7 mb fazla oluyor :? Bilgilerinize eger başarırım diyen varsa yapar

giray38

giray38

Üye
Kotukoyluye sormak lazım :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt