Super Amoled'lerde Ekran Yanması (Burn in)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Super Amoled'lerde Ekran Yanması (Burn in)
Oled türünden Amoled ve Super Amoled ekranlarda bir süre sonra ekran yanması denen bir olay oluyormuş. Ben Samsung Wave almayı düşünüyordum. Bu olay ne kadar doğru? Veya ekranı yanan arkadaşlar, çoğunlukta mı? Yorum Atın lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: younGirL

passangerr

passangerr

Üye
Kardes ben telefonu temmuz sonu aldım o zamandan beri kullanıyorum ve donanimhaber cepking ve burdaki bada forumlarını takip ediyorum senin soyledigin gibi bir sorunu daha yeni duyuyorum

furkanosman

furkanosman

Üye
var var arkadaşlar mesela benm wave alalı 6 ay kadar oldu .. *#0*# yapp mavi ye basınca .. anaekrandaki hep duran şebeke hafza kartı ve hoparlor simgelerinin böle silk bi gölgesi görünüyor..

berkcombil

Üye
çok doğru burn in problemi var,bende daha dün wave den galaxy s'e terfi ettim o da super amoled ama onunla ilgili turk forumlarında hiç şikayet göremedim,sadece yabancı birkaç forum galaxy de burn in olayı gözlemlemiş,sanırım yaygın olarak wavelerde oluyor

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki Wave almayacaksın. Aslında dava açsak. Herkes şikayetçi olsa. Kazanılır :ehe

szeer

Üye
çok doğru burn in problemi var,bende daha dün wave den galaxy s'e terfi ettim o da super amoled ama onunla ilgili turk forumlarında hiç şikayet göremedim,sadece yabancı birkaç forum galaxy de burn in olayı gözlemlemiş,sanırım yaygın olarak wavelerde oluyor

waveden kaynaklanan bir sorun değil super amoled ekrandan olan bir şey burn in biraz bekle galaxy s'de de görürsün.

--------------- Ekleme ---------------

Demek ki Wave almayacaksın. Aslında dava açsak. Herkes şikayetçi olsa. Kazanılır :ehe
bende var aynı şey değiştirme talebinde bulunmayı bile düşündüm waveden kaynaklanan bir şey değil amoled ekranın özelliklerinden doğan bir şey n8 al galaxy al aynı şeyler olur illa sorun ediyorsanız test menüye girmeyin görmeyin wave-2'de bu sorun yok çünkü ekranı farklı wave'ye çamur atmasak artık diyorum.

mertarmagan

Üye
bende monte var ekranın sol ust ve alt sag sol kosesınde kırmızı leke var ekran yanması dediğiniz sey omu?

cagajosef

Üye
bu olay sony ericssonda da oluyordu. ben bunu telefonun renk doygunluk testi olarak biliyiorum. ana renkler kırmızı yeşil mavi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt