S8500XXJID - S8500XXJJ9 * Firmware Bada 1.2 Versiyon Yükseltme Ve Link

Sponsorlu Bağlantılar

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
S8500XXJID - S8500XXJJ9 * Firmware Bada 1.2 Versiyon Yükseltme Ve Link
S8500XIJI1 * ## CSC = ITV 2010 September
S8500XXJI2 * ## CSC = XEN 2010 September
S8500XXJI3 * ## CSC = XEN 2010 September
S8500XXJID ## Bada 1.2 2010 September
S8500XXJJ9 * ## Bada 1.2 FIRST S8500XXJID 2010 October

S8500XXJJ9 Güncellemesi için S8500XXJID şart koşulmuş..
Kolay Gelsin...
Şuan 12 Kasım En son yayınlanan güncellemeler bunlar..
Yenileri geldikçe paylaşırız.
Şifre: samfirmware.com

Arkadaşlar * (Yıldız) bulunan Fu ll olmayan sürümdür.
Yani yukarıdaki firmware'lerde S8500XXJID ## Fu ll sürümdür. İlk önce bunu yükleyip daha sonra fu ll olmayan (update) güncelleme olan sürüm S8500XXJJ9 * ## yüklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: Trackmania ve Silinen Üye 1929612

frager

frager

Üye
Yavu flash atmadan kiste çıkan güncellemeleri verin bi durum oldumu garantiye verilceği zaman çok uğraştırr bu flaş dalgası TR için çıkmadıysa abartmyın

silver021

silver021

Üye
Yavu flash atmadan kiste çıkan güncellemeleri verin bi durum oldumu garantiye verilceği zaman çok uğraştırr bu flaş dalgası TR için çıkmadıysa abartmyın

yani bi garanti durumunda mazallah bunları yaparsak yandık.
ayrıca bu kadar az bir yenilik için bunca emek sarfetmeye gerçekten gerek yok.
boşu boşuna heba etmeyin kendinizi.

yusuf-35

yusuf-35

Üye
abartılan bişey yok bu firmwareler şuan kullandığım firmwareden çok daha hızlı ve extra bazı özellikler sunuyor(swype,geliştirlmiş dolphin 2.2 farklı bekleme modu vs)zaten yükleme işleminden menun klmazsanız kiesi kandırıp eski romunuzu yükleyebilirsiniz.(wave orjinal rom die googleden aratın bulursunuz konuyu)
iyi günler.:oke:

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Senin gibi düşünyodum :) daha öce yüklemeyin dediler bana aradım bugun dedim kiese neen gelmiyor türkiye için ücret karşılıgında biz servislerde yüklüyoruz dediler bene flasladım gitti demekki alakası yok garantiyle :)

Noks

Noks

Üye
türkçe degilmi?

isotiko

Üye
İyi Günler. Ben de S85000XXJID ı telefonuma yüklemek istedim ama beceremedim. önce S85000XXJID i indirdim multiloader le yükledim ama yükleme bittiğ halde telefonda hala download mode yazıyor ve telefonu açamıyorum. Tüm aşamalrı doğru yaptığıma eminim. Pilini çıkartıp takmak bir işe yaramıyor. Başka bir firmware yüklediğim de ise yine aynı sorun çıkıyor ama pilini çıkarıp şarj a takıp pilini tekrar takdığımıda telefon açılıyor am kapandığında şarj a takmadan açılmıyor. Telefonla bilgisayar arasında bir ünlem işareti olan bir resim çıkıyor. Ve TELEFON AÇILMIYOR. LÜTFEN ÇOKK ACİLL YARDIM EDİN. İşletim sistemim Windows 7 ama Xp de de denedim olmuyor. ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Flashla ilgili resim ve video var na göre düzenle. Neyi nerede seçeceğini karıştırmışssındır muhtemelen.

deccalsufyan

Üye
Senin gibi düşünyodum :) daha öce yüklemeyin dediler bana aradım bugun dedim kiese neen gelmiyor türkiye için ücret karşılıgında biz servislerde yüklüyoruz dediler bene flasladım gitti demekki alakası yok garantiyle :)

bu adamın dedigi dogrumu bütün bu güncellemeler serviste paraylamı yükleniyor eger öyleyse ben servise gidecem acil birisi cevaplasın..

turkprensi

turkprensi

Üye
S8500XXJID - S8500XXJJ9 yuklemelerı tamamladım fakat telefonu pcye bagladıgımda cıhazı tanımıyo bu sorunu bılen varmıı yoksa yanlıslıkmı yapıorumm

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
S8500XXJID - S8500XXJJ9 yuklemelerı tamamladım fakat telefonu pcye bagladıgımda cıhazı tanımıyo bu sorunu bılen varmıı yoksa yanlıslıkmı yapıorumm

Farklı bir usb portuna tak tanır. Aynı porttan tanıtmak istiyorsan telefon bağlıyken (device manager) bağlı telefonun driverlerini uninstall et hepsini odnan sonra ubs tekrar takarsan kendi tanır.

silver021

silver021

Üye

kiesi kaldır yeniden yükle sorun çözülüor. :)

srkn0834

srkn0834

Üye
İyi Günler. Ben de S85000XXJID ı telefonuma yüklemek istedim ama beceremedim. önce S85000XXJID i indirdim multiloader le yükledim ama yükleme bittiğ halde telefonda hala download mode yazıyor ve telefonu açamıyorum. Tüm aşamalrı doğru yaptığıma eminim. Pilini çıkartıp takmak bir işe yaramıyor. Başka bir firmware yüklediğim de ise yine aynı sorun çıkıyor ama pilini çıkarıp şarj a takıp pilini tekrar takdığımıda telefon açılıyor am kapandığında şarj a takmadan açılmıyor. Telefonla bilgisayar arasında bir ünlem işareti olan bir resim çıkıyor. Ve TELEFON AÇILMIYOR. LÜTFEN ÇOKK ACİLL YARDIM EDİN. İşletim sistemim Windows 7 ama Xp de de denedim olmuyor. ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN
aynı sorunu bende yaşadım windows7 de atmayı denemiştim olmuyordu sonra xp olan diğer pc de denedim oldu. yazılanları harifyen yerine getirmen gerek ama o yazılanlarda eksik olan birşey de söz konusu yada ben göremedim güncelemek yapmak içn Önce Xp yüklü bir pc olması lazım
ama pc de kies yüklü olması gerek bunlar sonra tlfnu dowloand moduna al (ses kısma+tuş kilidi+kapa tuşu) usb den pc tak pc yenidonanım buldu diyecek bunu yükle yüklerken driver soracak o driver S8500XXJID klasörünün içinde semseyite-V5_02_0_0-customer-free de var konum belirt kurulur zaten pc tlfnu tanıdıktan sonra multiloaderi aç uygulamanı yüklemeyi dene %99 yüklersin unutmadan tlfnun şarjı yarıdan azsa şarj edip öyle dene şarj azken olmuyor

silver021

silver021

Üye
aynı sorunu bende yaşadım windows7 de atmayı denemiştim olmuyordu sonra xp olan diğer pc de denedim oldu. yazılanları harifyen yerine getirmen gerek ama o yazılanlarda eksik olan birşey de söz konusu yada ben göremedim güncelemek yapmak içn Önce Xp yüklü bir pc olması lazım
ama pc de kies yüklü olması gerek bunlar sonra tlfnu dowloand moduna al (ses kısma+tuş kilidi+kapa tuşu) usb den pc tak pc yenidonanım buldu diyecek bunu yükle yüklerken driver soracak o driver S8500XXJID klasörünün içinde semseyite-V5_02_0_0-customer-free de var konum belirt kurulur zaten pc tlfnu tanıdıktan sonra multiloaderi aç uygulamanı yüklemeyi dene %99 yüklersin unutmadan tlfnun şarjı yarıdan azsa şarj edip öyle dene şarj azken olmuyor

bende win7de güncelleştirme yaptım ve başıma bu tür bir sorun gelmedi. hea bilgineze söylüorum win7 zaten winXP ve WinVista nın birleştirilmiş hali. sorun bence arkadaşın eksik kurulum yapması.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
anlatımın için teşekkürler kardeş

mustang33

Üye
pcye ındırdım nsl yuklıcem tesekkrler

hayatperest

hayatperest

Üye
bende win7de güncelleştirme yaptım ve başıma bu tür bir sorun gelmedi. hea bilgineze söylüorum win7 zaten winXP ve WinVista nın birleştirilmiş hali. sorun bence arkadaşın eksik kurulum yapması.

katılıyorum ben de win7 de yükledim. en ufak takılma olmadı. zaten pek nadir programlar xp de çalıştığı halde win7 de çalışmıyor onu da sağ tuş uyumluluk sorunu giderme ile hallediyorsunuz.:oke:

iyi forumlar...

Noks

Noks

Üye
kardeşim linkleri başka yere mesela hotfileye upload etsen

Üst Alt