NFS undrcvr'ı yükledktn snra brçk resm video ses dosyası mdia plyr'a eklendi.Nasıl kaldırrm?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haddan

Üye
    Konu Sahibi
NFS undrcvr'ı yükledktn snra brçk resm video ses dosyası mdia plyr'a eklendi.Nasıl kaldırrm?
NFS undrcvr'ı yükledktn snra brçk resm video ses dosyası mdia plyr'a eklendi.Nasıl kaldırrm? Ben oyunu değil, o dosyaları kaldırmak istiyorum.Çünkü diğer müzik video resimlerin yanında kalabalık ediyor ve karışıyor...

haddan

Üye
    Konu Sahibi
NFS undrcvr'ı yükledktn snra brçk resm video ses dosyası mdia plyr'a eklendi.Nasıl kaldırrm? Ben oyunu değil, o dosyaları kaldırmak istiyorum.Çünkü diğer müzik video resimlerin yanında kalabalık ediyor ve karışıyor...

converter2

converter2

Üye
yığın hafızadaki oyunun dosyasını sil

thuglifeoguz

thuglifeoguz

Üye
bence onları silersenn oyun çalışmayabilir

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Aynı konuyu farklı yerlere tekrar tekrar açmayınız. Soruların sorulması gereken yer burasıdır. Uygulamalar bölümü değildir...

ohevliyaoglu

ohevliyaoglu

Üye
MyDocs tan silsende oyun çalışıyor merak etme

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Silebilirsin hepsini bende aynı şeyden rahatsızdım sildim rahatladım :) Oyun açılıyor problem olmuyor.

ofli6134

Üye
oyunun acildigi falan yok.sildim az once acilir gibi oluyor tekrar kapaniyo.

haddan

Üye
    Konu Sahibi
hani bşy olmuyordu yaa? sildim oyun kapanıyor.açılmıyor!

franzliszt

franzliszt

Üye
silde ne oluyor gör oyun açılmaz veya açılsa bile kaldırmak isterken kaldıramazsın file managerdan teker teker silmen gerekir doğru bilgilendirin arkadaşı. oyunun resim dosyalarını media tarayıcısıda görüyor yani silersen oyunun ana gereçlerinden yoksun kalır açılış esnasında sırasıyla akım gerçekleşmez hata verir.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Oyun benim cihazımda da yüklü. Söylediğim gibi. Bende bu konudan rahatsızdım. Yığın bellekteki NFS klasörünü ve resimlerin içindeki nfs' ye ait dosyaları, videolar' ın içindeki nfs' ye ait videoları sildim. Oyunu açıyorum oynuyorum bir sıkıntım yok.

ohevliyaoglu

ohevliyaoglu

Üye
tekrar söylüyorum MyDocs tan silerseniz bir sorun olmaz ama home/user den silerseniz tabi açılmaz oyun

CnrErks

CnrErks

Üye
ben oyunu calıştramadım kurulumun ikinci ekranında hata verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt