Ücretsiz samsung app uygulamaları (Samsung Star,Lindy,Monte ve benzeri telefonlar için)

Sponsorlu Bağlantılar

SAINT1

SAINT1

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz samsung app uygulamaları (Samsung Star,Lindy,Monte ve benzeri telefonlar için)
Samsung en son eklediği yahoo search ve yahoo finance widget'leri ile samsung star kullanıcılarının bazı sıkıntılarını duyduğunu belli etti.
Şimdide wap.samsungmobile.com site ile bu kullanıcılarına telefonları ile birebir uyumlu uygulamalar ve oyunlar'ı ücretsiz olarak veriyor.
Telefonunuzun default tarayıcısından wap.samsungmobile.com'a girin ve bedava orjinal uygulamaların tadını çıkarın.

• Beğen
Tepkiler: khurshot, hrn_07, must20 ve 1 kişi daha

ekiosi35

Üye
ya bilader bunlar paralı oluyor ucret ıstıyor

--------------- Ekleme ---------------

ana saolasın o wap.samsungmobile.com.tr mis paralı olan cok tesekkur

sessiz_cocuk

Üye
Samsung en son eklediği yahoo search ve yahoo finance widget'leri ile samsung star kullanıcılarının bazı sıkıntılarını duyduğunu belli etti.
Şimdide wap.samsungmobile.com site ile bu kullanıcılarına telefonları ile birebir uyumlu uygulamalar ve oyunlar'ı ücretsiz olarak veriyor.
Telefonunuzun default tarayıcısından wap.samsungmobile.com'a girin ve bedava orjinal uygulamaların tadını çıkarın.

bahsettiğin uygulamalar uzun zamandan beri var ancak pek işe yaramayan uygulamalar. sadece smartLed hoşuma gitti diğerleri orjinalde olsa işe yaramaz.

tarık06

Üye
kendi resimlerimi nasıl 3lü yapabilirim bende samsung star wifi varda? ltf yardım!!help!!!!

iLLeGaL95

iLLeGaL95

Üye
Eline Emeğine Sağlık kardesim...:oke:

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
hatta yeni türkiye fw olan sürümde samsung apps bile var

hrn_07

hrn_07

Üye
bakalım bakalım...

hrn_07

hrn_07

Üye
ya ben ücretli gördüm hep ücretsizi bulamadım :D

SAINT1

SAINT1

Üye
    Konu Sahibi
sayfayı açtığında altta free app yazıyor resim var o resme tıkla.

hrn_07

hrn_07

Üye
sayfayı açtığında altta free app yazıyor resim var o resme tıkla.

ha ben wap.samsungmobile.com.tr ye giriomuşum sadece com muş :) saol:oke:

--------------- Ekleme ---------------

geo quizi çok istiodum o da varmış çok sevindim şimdi :naughty:

slmgs

slmgs

Üye
sagolasın

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
dış ülke sitelerinde görmüştüm samsung apps var 2. sekmede türk fw de is jvjf olanın son sürümü sonu 4 olucaktı herhalde

Silinen Üye 829631

Silinen Üye 829631

Kapalı Hesap
thank
bende java samsung apps var
wap.mobiloyuncu.com/sfc/apps

samsungapp

Üye
Arkadaşlar artık samsung telefonların tüm fw leri tek sitede toplandı üyelik falanda istemiyor.

samsungapp

Üye
:oke:

Üst Alt