mobil site hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
mobil site hakkinda
bu yeni eklenen portalin konu reklamlari
uzun ve ince bi sekildebyerini almis
in in bitmiyo ve kotu bi goruntu olusturuyor.
duyurulur.

--------------- Ekleme ---------------

hemde bi konudan bir degil 2_3 tane var

punqermojo

Üye
aynenn kardesm çok haklısın kafa karıştırıyor artık mobil bir site gelse iyi olucak daha hızlı olabilir :)

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
ya lutfen ilgilenin mobil site berbatt bi halde

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
sorun çözülür merak etmeyin

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Cep telefonları için site yakın bir zamanda gelecek. Şuanda sizin sorununuzun çözümü;
telefonunuzda cep görünümü seçili. Opera mobile ve benzeri programlar kullanmanı öneririm. Eğer operayı zaten kullanıyorsan, ayarlar bölümünden cep görünümü işaretini kaldır.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Mobil siteye bana kalırsa gerek yok :)

Opera mobile ile bağlanın, opera turboyu da açın hızı hissedeceksiniz :)

Hata payı yok, mesaj gitti gitmedi yok :)

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonları için site yakın bir zamanda gelecek. Şuanda sizin sorununuzun çözümü;
telefonunuzda cep görünümü seçili. Opera mobile ve benzeri programlar kullanmanı öneririm. Eğer operayı zaten kullanıyorsan, ayarlar bölümünden cep görünümü işaretini kaldır.

suan oyle yapiyorum...

pRime.

pRime.

Üye
Valla internet pakedi kullanan biri olarak acilen bir mobil siteye ihtiyaç duyuyorum, opera mobile inanılmaz kota yiyor, ben de o yüzden opera mini 4.2 kullanıyorum ama bu sefer de portalın konu reklamları maşallah alabildiğine uzuyor.

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Valla internet pakedi kullanan biri olarak acilen bir mobil siteye ihtiyaç duyuyorum, opera mobile inanılmaz kota yiyor, ben de o yüzden opera mini 4.2 kullanıyorum ama bu sefer de portalın konu reklamları maşallah alabildiğine uzuyor.

işte o yüzden
mobil görünümü kapat

jejep

jejep

Üye
uc web en hızlısı

jejep

jejep

Üye
vodafone cepnetim var 100 mb den sonra opera da en fazla 10 kb indirme hızı görürken uc web te en ortalama 15 kb

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
bi denemek lazm bnde cepnt kullaniorum

Burak

Üye
bende opera var. gayet güzel. ama asagı asagı inmekten yoruluyorum bi zaman sonra :D
reklamlar çok uzun gözüküyor.

jejep

jejep

Üye
evet:D

Εthnic

Εthnic

Üye
opera ile mobil gorunumde reklamlar alt alta siralaniyor ve her reklam iki kez gorundugu icin bir konuyu okuyabilmek icin once reklamlarin yuklenmesini daha sonrada baya bir asagiya inmek gerekiyor.. yani bu durum beni maxiden sogutmaya basladi.. umarim tez zamanda bir care bulunur.. bir konuyu okumaya eriniyor insan...

jejep

jejep

Üye
uc webte öyle bir sorun yok uc web i kullanın :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Εthnic;2944583' Alıntı:
opera ile mobil gorunumde reklamlar alt alta siralaniyor ve her reklam iki kez gorundugu icin bir konuyu okuyabilmek icin once reklamlarin yuklenmesini daha sonrada baya bir asagiya inmek gerekiyor.. yani bu durum beni maxiden sogutmaya basladi.. umarim tez zamanda bir care bulunur.. bir konuyu okumaya eriniyor insan...

Opera mobile 10 u kullanın hiçbir reklam sorunu yok ... Mini kötü mobile daha rahat ve sorunsuz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt