Samsung widget paylaşımı - Göz at buna!...

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
Samsung widget paylaşımı - Göz at buna!...
Arkadaşlar GT-5233A ' da bulunan "java ve oyunlar" , "mesaj yaz" , "gelen kutusu" , "bluetooth" ve "wi-fi" widgetlerini GT-S5620 ' ye monte etmek istiyorum ve bunun için elimde bir 5233 olması gerekiyor ve yok. Ama nasıl yapabileceğimi sanki buldum ...

şimdi elimizde 5233 varsa bilgisayara bağlantı kablosu varsa ve TkFileExplorer varsa şunları uygular mısınız? :D

Telefondaki widgetler ( Phone - User - Widget ) konumunda benim 5620 ' de " Jasmine " klasörü altında barınıyor. Elinde Star olanlar bu dosyayı bilgisayarlarına upload edip bizimle paylaşabilirse biz de bu widgetleri tüm Samsung kullanıcıları ile paylaşma imkanını sağlayabiliriz.

Lütfen paylaşın :D:D

Bu benim telefonumun konumu

bu da Facebook Widget'ine ait dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Paranoya ve must20

GrafiXer

GrafiXer

Üye
facebook değilde mesajlar yada widget gibi uygulamaların widgeti gerekli yani direk uygulamayı açmaya yönlendiren kod gerekli :)

Cynan

Cynan

Üye
Aynen burayı takip ediyorum bişiler çıkar inş. :D

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
facebook değilde mesajlar yada widget gibi uygulamaların widgeti gerekli yani direk uygulamayı açmaya yönlendiren kod gerekli :)

ben de bunu temenni ederek açtım konuyu. Facebook dosyalarını da teşvik amaçlı örnek olsun diye koydum :P Hadi Starcılar oyun peşinde koşuyor iken iki dakkanızı ayırıp bizimle şu dosyaları paylaşır mısınız? Lütfen...

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar paylaşım sever olmuşuz dolmuş taşmış konu!!! elleriniz yorulmuştur kusura bakmayasınız!..

kivana

kivana

Üye
Arkadaşlar Samsung star 5233w telefonum var yalnız benim teldeki widget klasörünün içinde tüm widgetler gözükmüyor. Tüm starlarda olduğu gibi :) sadece 2 widget ın dosyaları gözüküyor bizde biri hava durumu idi diğerini hatırlamıyorum ... fakat dediğiniz widgetlerin dosyasını göremiyoruz. yeni widget yüklemek için de bu 2 widgeti silip yükleyebiliyoruz. neyse ayrıntılı bilgi başka bir konuda mevcuttur. kolay gelsin ;)

http://www.maxicep.com/samsung/pres...tim-guncellendi-23-agustos-2010-a-388935.html

sessiz_cocuk

Üye
Arkadaşlar GT-5233A ' da bulunan "java ve oyunlar" , "mesaj yaz" , "gelen kutusu" , "bluetooth" ve "wi-fi" widgetlerini GT-S5620 ' ye monte etmek istiyorum ve bunun için elimde bir 5233 olması gerekiyor ve yok. Ama nasıl yapabileceğimi sanki buldum ...

şimdi elimizde 5233 varsa bilgisayara bağlantı kablosu varsa ve TkFileExplorer varsa şunları uygular mısınız? :D

Telefondaki widgetler ( Phone - User - Widget ) konumunda benim 5620 ' de " Jasmine " klasörü altında barınıyor. Elinde Star olanlar bu dosyayı bilgisayarlarına upload edip bizimle paylaşabilirse biz de bu widgetleri tüm Samsung kullanıcıları ile paylaşma imkanını sağlayabiliriz.

Lütfen paylaşın :D:D

Bu benim telefonumun konumu

bu da Facebook Widget'ine ait dosyalar

bu bahsettiğin widget ler sonradan yüklemeyle olacağını zannetmiyrum neden dersen yazılımın kendisinde olan seyler bunlar. bahsettiğin konumda sadece uygulama widgetleri sonradan yüklenen widgetler gözükür arkadaşım. pek fazla bilgim yok ama bahsettiğin yeri kurcaladım daha önce.

Paranoya

Paranoya

Üye
teşekkürler.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
evet monte ye dün gece başka firmware yükledim ve bu dosyaları bulmaya çalıştım fakat dediğiniz gibi olmadı. En azından bilgilenmiş olduk kusura bakmayın teşekkürler arkadaşlar...

CrazyMelih

Üye
<html>
<head>
<meta http-equiv="refresh" content="0; url=Spelling Bee.wgt">
</head>
</html>

Bu kodun Spelling Bee yazan yerine "wgt" kodlu dosyanın adını yazıcaksın ve bunu not defterinden kaydederken html i kaydet ve html i dosya ile widget dosyasını anı klasörde telefonuna at

SonicXtreme

SonicXtreme

Üye
Arkadaşlar bende bu konudan yardım bekliyorum...Baktığım sitelerde hep saat,hesap makinası türü widgetlar var.Benim aradıklarım konuda yazılanlar.Mümkünse şu konuya bi el atsanız çok iyi olur...

Üst Alt