5800 ı olupta memnun olanlar olmayanlar(anket)

Sponsorlu Bağlantılar

5800 DAN MEMNUNMUSUNUZ?

• EVET

Kullanılan: 47 77.0%
  • HAYIR

Kullanılan: 14 23.0%

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
5800 ı olupta memnun olanlar olmayanlar(anket)
Evet arkadaşlar 5800 ı olupta memnun olanlar olmayanlar buyrun ankete...

fnldstntn

Üye
Bu konu daha önce açılmıştı...
5800 memnuniyet anketi gibi bişeydi...

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
o fiyata 5800'dan birak üstün olmayi 5800'a denk bi tel varsa soyleyin.

v60 cikmiyor diye millet lalaluga yapmasin simdi :D ben memnunum telefonumdan.

memnun olmayanlarada tavsiyem, oy kullanacaklarina telefonu satsinlar.madem memnun degilsn nedn kullaniosn :D

blackcaners

Üye
Çok memnun'um hiç takılma falanda yok.(Diğer 5800 Xm'ler gibi değil)

simaros

simaros

Üye
valla ben seviyorum öyle büyük bir sorunu yok gayet hızlı

SilentOne

SilentOne

Üye
5 ay oldu telefon 5kere res attı sadece oda telefonu test edşyordum 9 program açtım res attı 11 açtım res attı 15 e kdar deniyecem res atmassa bu telefon harika ama işte nokia adam aklılı fw 1 tene çıkarsın bidaha çıkarmasın gönül ister ama adam akıllı fw çıkarsınlar bu telefona bu telefon rahat 5 yıl kullanırsın sorunsuz

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
:yuru:yuru:yuru 5800 İ phone killer forever :yuru:yuru:yuru

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
5 ay oldu telefon 5kere res attı sadece oda telefonu test edşyordum 9 program açtım res attı 11 açtım res attı 15 e kdar deniyecem res atmassa bu telefon harika ama işte nokia adam aklılı fw 1 tene çıkarsın bidaha çıkarmasın gönül ister ama adam akıllı fw çıkarsınlar bu telefona bu telefon rahat 5 yıl kullanırsın sorunsuz

sana katılıyorum

Davulbaz

Davulbaz

Üye
memnunum yanlız tek sıkıntık çok nadir olarak ekranın anlık kararıp sağ kenarında dikey çizgiler çıkıp resetlemesi

Oglcn554

Oglcn554

Üye
Şuan Sunrise 1.3.2 cfw kullanıyorum ve çok memnunum. Ama elime para geçince hemen bi iphone 4 alıcam. Çünkü bi akrabamda iphone 3gs var. Biraz bakabildim telefona dokunmatik falan çok hassas ve oyunları müthiş kamerasıda igüzel demekki iphone 4 daha güzel :) 5800 almak isteyen kesin alsın 5800dan vazgeçmem ama iphoneda bi başka güzel canıım

cabbar100

cabbar100

Üye
Bende modifiyeli Fw(kendim düzenledim) ile kullanmaktayım telefonumu. Çok memnunum telefonumdan. Ama bu demek değil ki telefon harika ötesi. Sorunları da var elbet. En büyük sorunu batarya süresi. Ama ben memnunum yedek iki tane bataryam var. Torent için telefonumu kullanıyorum. Müzik kısmına değinmeye gerek yok zaten. Kamerası ışıksız ortamlarda iyi değil. Ama beni tatmin ediyor. Ve en büyük artısı bir sürü kullanıcısı olması. Bir sürü CFW yapılıyor. Pnht denen bir ekip C6'nın yazılımını 5800'e uyarladı. Telefona ilgi büyük yani. Patlayıncaya kadar bırakmam bunu ben.

skalia

skalia

Üye
memnunum yanlız tek sıkıntık çok nadir olarak ekranın anlık kararıp sağ kenarında dikey çizgiler çıkıp resetlemesi

bu sadece sende değil bende de oluyor arkadaşımdada çok fazla zorlama olduğu zaman bilgisayar bile reset atar bu sorun değil yani normal dir

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bu reset olayını yaşamayan yok benim söyleyebileceğim tek sebep telefonda arka planda calısan programlar kulanıcılar kırmızıya basıp cıkıyor ama program arka planda rem i götürüyor benim tavsiyem handy taskman normalde acık olupta göremediğimiz uygulamaları bile gösteriyor ve kapatmamızı sağlıyor bu programla takip edip kulanılırsa telefon reset sorunu kalkar bilginize sunarım arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...