Pc kasasına spot lambası taktım yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
    Konu Sahibi
Pc kasasına spot lambası taktım yardım
slm arklar pc kasasına 15wattlık spot ışığı taktım bunun kasaya herhabgi bi zarrarı varmıdır lütfen öyleyin ve birde hep açık durmuyor arada sırada vede konuyu doğru yerdemi açtım bilmiyorum lütfne yardım:ağlarım:

aliens

aliens

Üye
slm arklar pc kasasına 15wattlık spot ışığı taktım bunun kasaya herhabgi bi zarrarı varmıdır lütfen öyleyin ve birde hep açık durmuyor arada sırada vede konuyu doğru yerdemi açtım bilmiyorum lütfne yardım:ağlarım:

bildiğim kadarıyla spot ışıklar normal lambalara göre fazla ısınır. Gücü düşükte olsa takmamanızı öneririm. Onun yerine çok farklı renk seçenekleri olan sessiz neon fanlar, kablolar düşünebilirsiniz.

UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
    Konu Sahibi
peki saol kırmızı ledli fan alıcam ama bunlarıda kaç voltluk alıcam

aliens

aliens

Üye
peki saol kırmızı ledli fan alıcam ama bunlarıda kaç voltluk alıcam

12V değerleri zaten. istediğin renk alabilirsin. Hattan kasandaki tüm fanları büyüklükleri aynı olmak kaydıyla hem sessiz hemde renkli fanlarla değiştirebilirsin. Güzel bir görünüm sağlar

Birde aşağıdaki gibi neon kitler var. dikey veya yatay konumlandırdığın zaman güzel bir ahenk elde edebilirsin :oke:

Perfect!

Üye
aslında neonda olsa ısınıyor. bence en iyisi sade. sonuçta kasayla şov yapmıyoruz

aliens

aliens

Üye
aslında neonda olsa ısınıyor. bence en iyisi sade. sonuçta kasayla şov yapmıyoruz

orası öyle ama zevk meselesi. spot a göre daha avantajlı
herkes bizim gibi sade sevmez.. :ehe

Perfect!

Üye
zevkler ve renkler tartışılmaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt