yurt dışından alınan n8 ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
devilmy

devilmy

Üye
    Konu Sahibi
yurt dışından alınan n8 ile ilgili
arkadaşlar bana yurt dısından n8 gelcek daha doğrusu geldı yarın almaya gıtcem 700tl gıbı bır fıyatla herşeyı acaba bu yurt dışından gelen n8 ile turkıyedekıler arasında bellı bır fark varmıdır

cenewar88

cenewar88

Üye
o fiyata hiçbiryerde satılmıyor bildiğim kadarıyla.nokianın bayilere verdiği fiyat bile 370 euro civarıydı vergiler hariçti bu fiyat üzerinden. minimun fiyat 460 euroydu satış için. dikkat et bence iyice araştır. daha iyi bilen biri varsa cevap versin ama ben böyle biliyorum

devilmy

devilmy

Üye
    Konu Sahibi
o fiyata hiçbiryerde satılmıyor bildiğim kadarıyla.nokianın bayilere verdiği fiyat bile 370 euro civarıydı vergiler hariçti bu fiyat üzerinden. minimun fiyat 460 euroydu satış için. dikkat et bence iyice araştır. daha iyi bilen biri varsa cevap versin ama ben böyle biliyorum

cihazı almadım garntisi yok bozulabılır eminönunden aldım nokıa shoptan en uygun garantılı fıyat orda vardı 999tl suan elımde telefn oyunları yuklemeye çalışıyom ama sertifika istiyor opdadan alcm oda 2 gun suruyor sertifika çıkması artık bekleyecez:))

cenewar88

cenewar88

Üye
yaw şöyle 999dan aldım falan demeyin ağlayasım geliyor! bi daha biri n8 fiyatı üzerine konuşursa kendimi banlarım!
isyanı kest hacı

SilentOne

SilentOne

Üye
:)))))

Anußis

Anußis

Üye
yaw şöyle 999dan aldım falan demeyin ağlayasım geliyor! bi daha biri n8 fiyatı üzerine konuşursa kendimi banlarım!
isyanı kest hacı

paşam iyi hoş diyorsunda ne olacak işte nokianın devamsızlığı :D

erzurumda 1099tlye satılıyor. boluya gittim orada ise 1580 tl dedi :D

haliloz95

Üye
ben dün baktım 1060 tl di hem de cevahir gibi bir yerde.. bence n8 i eminönü tarzı yerlerde 850 tl civarına bile alabiliriz...

simaros

simaros

Üye
ya buda 5800 gibi 500 düşerla baksana 1500 dü 999 olmuş

:D :D :naughty: :d::kop::ehe:yuru:allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt