arkadaşalr Allahını seven yardım etsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muharrem19811

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşalr Allahını seven yardım etsin
arkadaşlar vodafone hattımla pc den internete girecem telefonum 5800 pc suite çalışıyor veri aktarıyorum yedek alıyorum fakat internete girmiyor.internete gir dediğimde " YÜKLÜ MODEM YOK. LÜTFEN NOKİA CONNECTİVİTY CABLE YAZILIMININ YÜKLÜ OLDUĞUNA EMİN OLUN ALTTA DA HİÇ BİR MODEM BULUNAMADI DİYOR. AYNEN AŞŞAĞIDAKİ RESİM GİBİ. 2 DEFA KALDIRDIM YÜKLEDİM AMA OLMUYOR.. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNECEM ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER...

'Şeref'

Emekli Yönetici
Kardeş bu konuda bişey bilmiyorum hiç denemedim
sadece konu gerilere kaymasın diye mesaj yazdım :oke:

fedata

fedata

Üye
Bende ilk senden duydum demekki tam kuramamşsn,bağlantı noktaları yuklenememş tam olarak..

SilentOne

SilentOne

Üye
sistemi geri al pc de pcsuilteyi kurmadan onceki zamaan tekrar dene bnde boyle olmuştu

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
ovi suite kur sil pc suite yi onunla dene

muharrem19811

Üye
    Konu Sahibi
denedim oda olmadı çıldıracam

muharrem19811

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda yardım eden bir vatandaş yokmu

KELGER

KELGER

Üye
kardeş Allah'ını seven yardım etsin demişsin ondan buraya girdim.resmi göremedim.
yüklü modem yoksa ethernet driver ini kontrol et pc nin. o varsa
nokia pc suite yi kaldır yeniden başlat tekrar kur.
vodafone turkey i seç

yamyam2576

yamyam2576

Üye
pc suit kaldır program özelliklerden cable driver windows sürücü paket(nokia) onlarıda kaldır ovi suit i kur ovi suitten araçlar interte bağlan seceneği var pc suitle devam ediceksen seceneklerden modem secenekleri vardı ordan operatoru vodafone secmek zorundasın benimde basıma gelmişti 2 saat niye bağlanmıyor diye programı kaldırıp silmiştim boşu boşuna olursa artık bi dua edersn:)

ali.oren

ali.oren

Üye
kardes ben kullaniyorum. once guncel pc suite yukle. sonra pc suite ten data kabloyla bagladigin cihazi bul. yine pc suitten internete baglan diye bi secenek var ona tikla. pc suite uzerinden internete baglanmis olucaksin.
simdi pc suite i ve acilan 2.pencereyi kapat
ag balantilarindan baglanti ayarlani degistir
otomatik olarak kaydedilmis olan baglantiyi sec ( benimki orn: 5230 vodafone modem )
bu baglantiyi etkin kil ve pc suite gerek kalmadan kullan. ama baglanti hizi en fazla 920 kbit bilgin olsun.

--------------- Ekleme ---------------

ufak tefek ayrintilari anlatmadim istersen sorabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt