Gerizekalı..(fıkra)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
Gerizekalı..(fıkra)
Okula yeni gelen öğretmen ilk dersinde ilginç bir çağrıda bulunmuş.
-Kendini geri zekalı hisseden varsa ayağa kalksın.Sınıfta çıt yok.nihayet biri kalkmış.
- sen kendini geri zekalı mı hissediyorsun.çocuk hayır demiş.sizin ayakta tek başınıza durmanıza gönlüm razı olmadı.:d::d:

• Beğen
Tepkiler: Catty, Noks, jejep ve 1 kişi daha

Noks

Noks

Üye
hehehe :ehe

Utku

Utku

Üye
verilmişti

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
baslık bole degildi sanırım..bulamadım da

Noks

Noks

Üye
verilmiş olabilir ama ben görmemişim.

gaffarson

gaffarson

Üye
Her ne kadar öğrenci güzel bir kapak yapmışsa da hem teorik hem de pratik olarak bir hata var bence fıkrada :ehe

şimdi öğretmen bu soruyu sorduktan sonra ayağa kalkacak değil ya zaten ayaktadır ya da yerinde oturuyordur ancak öğrencinin verdiği cevaptan da belli olduğu üzere öğretmen ayaktaymış. Buraya kadar sorun yok. Ancak öğretmenin sorusunda kendini gerizekalı hisseden ayağa KALKSIN demiş, ayakta olsun dememiş. Bu yüzden zaten ayakta olan öğretmen "ayağa kalkma" eylemini gerçekleştirmemiş olduğundan öğrencinin o güzel kapağı malesef tam oturamamış diyorum :hmmm evet bu gereksiz bilgilerden sonra iyi forumlar dilerim :ehe

jejep

jejep

Üye
Her ne kadar öğrenci güzel bir kapak yapmışsa da hem teorik hem de pratik olarak bir hata var bence fıkrada :ehe

şimdi öğretmen bu soruyu sorduktan sonra ayağa kalkacak değil ya zaten ayaktadır ya da yerinde oturuyordur ancak öğrencinin verdiği cevaptan da belli olduğu üzere öğretmen ayaktaymış. Buraya kadar sorun yok. Ancak öğretmenin sorusunda kendini gerizekalı hisseden ayağa KALKSIN demiş, ayakta olsun dememiş. Bu yüzden zaten ayakta olan öğretmen "ayağa kalkma" eylemini gerçekleştirmemiş olduğundan öğrencinin o güzel kapağı malesef tam oturamamış diyorum :hmmm evet bu gereksiz bilgilerden sonra iyi forumlar dilerim :ehe

:ehe:ehe

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Feci :ehe

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi

Allahımm :ah :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt