5800 Navigasyon

Sponsorlu Bağlantılar

qkt35

Üye
    Konu Sahibi
5800 Navigasyon
Sa arkadaşlar:
Arkadaşlar sorun ndrive de 10 dk açık alanda beklememe rağmen sinyal 4/5 oldu 4 çizgi doluydu ama altta hala geçerli bir gps sinyali bekleniyor yazıyor

ovi maps tada bi türlü konum bulamadı

bunlardan çalıştırabilen birisi tüm ayarlarını yazabilirimi ?

• Beğen
Tepkiler: emmo79

orhaan48

orhaan48

Üye
Sa arkadaşlar:
Arkadaşlar sorun ndrive de 10 dk açık alanda beklememe rağmen sinyal 4/5 oldu 4 çizgi doluydu ama altta hala geçerli bir gps sinyali bekleniyor yazıyor

ovi maps tada bi türlü konum bulamadı

bunlardan çalıştırabilen birisi tüm ayarlarını yazabilirimi ?
ovi maps için yapılcaklar menü,uygulamar,yer,konumlama,konumlama yöntemi,yardımlı gprs tümleşik gprs şebeke tabanı açık konumda olsun. bu ayarlarla konumlaman baya stabil olur sorun kalmaz ama uyarı her konumlamada 50 kuruş kontur gider:bye2::bye2:

taytay48

Üye
arkadaşlar 5800 için sahibinden.com da tayfun şimşek isimli arkadaşımız GARMİN marka dünyaca ünlü navigasyon sistemini 5800 telefonunuza kuruyor.ben aldım.sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır ve türkçe seslidir.herkese tavsiye ederim.+Programı kurduğunuzda telefonumuzun içinde GPS modülü olduğu için hiçbir şekilde şebekeye veya internet erişimine gereksinim duymuyor.TAMAMEN ÜCRETSİZ.

SilentOne

SilentOne

Üye
garmini nasıl kuruyorsunuz yha

darkroom80

Üye
Merhaba Arkadaşlar Ben Samsung GT-S5352 Model bir telefon aldım bu telefonda direk uydudan navigasyon alabileceğimi söylediler fakat ben bir türlü beceremedim bu işi müşteri hizmetleride bir türlü yardımcı olamadı bana Bada diye bir işletim sistemi kullanıyor telefon bu telefona navigasyonu nasıl indirir ve kurarım detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim sinirlerim bozuldu ya şimdiden teşekkürler

fatikngage

fatikngage

Üye
dostum ben 5800 GPS ve Wireless bağlantı noktası yaptım extra kablo ile anten bağlayıp sinyalleri arttıra biliyosun ayrıca wireless için teln içinde antende var % 20 wirelees sinyalinide arttırıyor test ettim başarılı arabam içinde gps annteni alcam bi kaç gün içinde onuda 5800 a bağlıcam çok temiz iş oldu herhangi bi kabalığı yok telde resimleri ekleyemdim forumda nasıl eklicem bulamadım yoksa yayınlıyacaktım

SilentOne

SilentOne

Üye
foto lsrı bekliyoz artıq

rezolar

rezolar

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]Arkadaş sen ovi maps güncellle oluo bende oldu güncellemk için menü uygulamalar yazılım güncellemelri gir ovi maps ücretsiz navigasyon desteğiyle. Yazar gir güncelle 50 krş gider yada internet paketin olaca.[/SIZE][/COLOR]

----------Eklendi @ 07:13:33 ---------- Yazıldı @ 07:11:57 ----------

[COLOR=""][SIZE=""]Fxgfdfu68gflogsrgsumhgskjhglojhagfsuytr[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt