5800 yazıLım siLme !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
5800 yazıLım siLme !
Ben 5800 mdaki yazılımı komple silmek istiyorum bunun için ne yapabilirim ? Lütfen yardımcı olun :)

aliçoooo

aliçoooo

Üye
Ben 5800 mdaki yazılımı komple silmek istiyorum bunun için ne yapabilirim ? Lütfen yardımcı olun :)
Öyle brsey teknik olarak mümkün değil kardes :) (bildiğim kadaryla)

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
Öyle brsey teknik olarak mümkün değil kardes :) (bildiğim kadaryla)

Var olduğunu biliyorum Jaf ile yapılıyormus BB5 Erase diye geçiyor çoğu yerde ama anlatan birisine rastlamadım su ana kadar yardımcı olun lütfen

Davulbaz

Davulbaz

Üye
silmendeki amaç nedir dostum

fedata

fedata

Üye
yok hacı olmaz :D:D v60 gelsin onu yükle :)

SilentOne

SilentOne

Üye
jafla yapılıyor ama saqlam bir teknik bilgi ve ingilizce lazım
ama v40 yükle işini sanmıyor sen mantiken pc deki gibi düşünmüssündür format atınca istediqim sürümü kullanıyom die ama nokianın kendi tel hafızası ole değişik bişiki üst versiyon yüklendiqinde bir once versiyona donulmuyor imkansızmışşş bnde senin gibi eski sürüme donmek istiyordum ama telefoncuya gittim olle bişi olması imkansız ve telefonu yakarsın dedi

fedata

fedata

Üye
ama v40 yükle işini sanmıyor sen mantiken pc deki gibi düşünmüssündür format atınca istediqim sürümü kullanıyom die ama nokianın kendi tel hafızası ole değişik bişiki üst versiyon yüklendiqinde bir once versiyona donulmuyor imkansızmışşş bnde senin gibi eski sürüme donmek istiyordum ama telefoncuya gittim olle bişi olması imkansız ve telefonu yakarsın dedi
yakmak bi yana da ben bunu kendim denedim olmuyor yani tmm telefona zarar gelmiyor ama versiyon atmıyor yani..sonuçta işletim sistemi seninde dediğin gibi değişken değil dahili:(

wjaga

Üye
    Konu Sahibi

Benim kararlılığım şu yönden e51 de yapılmış bu downgrade ben 5800 dada olacağından yanayım biraz daha araştırdım ve FBUS ile yapıldığı anlatılıyor resimli gorselli olarak :)

pcwolf

pcwolf

Üye
Evet Fbus ile yapıldığını ben de biliyorum ama telefona uygun olması lazımmış heralde illa telefona özel, versiyon düşürülüyomuş ama telefonun hiç acıkmama ihtimali de varmış.

JKalen

JKalen

Üye
Yavas Yavas Düsür Sende . Suanki Versiyon KAc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt