Nokia 5230 vodafone da 3G li mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5230 vodafone da 3G li mi?
Arkadaşlar nokia 5230 almayı düşünüyorum vodafone hattım var vodafone da bu nokia 5230 3g uyumlu mu? Uyumlu olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ve de bu cihaz hakkındaki olumlu ve olumsuz yönler nelerdir?

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
5230 da 3g war ama görüntülü konuşma yoq.. yani sadece 3g ile internete bağlanabilirsin...
onundışında telefonun genel olarak sorarsan gayet gzl bi telefon..
olumsuz yönleri dersen:
-wifi yok
-kamera flaşı yok
-önde kamerası yok
-şarjı az gidiyo
olumlu yönleri:
-gps
-dokunmatigi rahat
-s60v5 olması çok iyi birsürü prg war sis
-fiyatı gayet uygun

bana sorarsan çok iyi telefon...

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
5230 da 3g war ama görüntülü konuşma yoq.. yani sadece 3g ile internete bağlanabilirsin...
onundışında telefonun genel olarak sorarsan gayet gzl bi telefon..
olumsuz yönleri dersen:
-wifi yok
-kamera flaşı yok
-önde kamerası yok
-şarjı az gidiyo
olumlu yönleri:
-gps
-dokunmatigi rahat
-s60v5 olması çok iyi birsürü prg war sis
-fiyatı gayet uygun

bana sorarsan çok iyi telefon...

dostum saol bilgilendirdiğin için

EroL

EroL

Emekli Yönetici
5230 ve vodafone aylıkcepnet kullanıyorum buda hız testim. sana yetermi yetmezmi kendin karar ver

EroL

EroL

Emekli Yönetici
çok şey beklememek lazım öncelikle. Bana yetiyor. Internette dolaşırken biraz yavaş. Video izlemek için pause yapıp biraz beklemek gerekiyor. Interneti sadece cep telefonunda kullanacaksan hayli hayli yeter hız. Pcye bağlayacaksan biraz sabırlı bi kişiliğin olması lazım :) vodafone sınırsız net 8 lira olduğunu düşününce insan beklemeye razı oluyor

fedata

fedata

Üye
5230kullandm iyi güzel arkadaş iyi demiş olumsuz olan yönlerini olumlu yönlerini..3g var evet görüntülü konuşma yok o da olsada pek bi işe yaramıyor :D şimdiye dek 1 kez tek kullandım 5800 da görüntülü konuşmayı.zaten 3g yi daha çok int için kullanıyodm..vodafone ile birlikte tüm hatlarıda desteker arkadaşm.güzel bi telefon fiyatıda uygun..

mardok

mardok

Üye
arkadaşlar 6 aydan fazladır 5230 kullanıyorum gerçekten tavsiye ederim :oke:

EMRE0545

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler herkese şimdi gayet açıkca anladım :)

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
5230 ve vodafone aylıkcepnet kullanıyorum buda hız testim. sana yetermi yetmezmi kendin karar ver

bende başladım vodafone aylıkcepnet e... bu gün denedim bilgisayara bağlayıp 3-5 kere hız testine tuttum 1.5-2 arası hız aldım ping de 100-150 arası..

SilentOne

SilentOne

Üye
ah bu sınırsız net aveadada olsa yha çevrem avea sırf bu yüzden vodafoneye geçicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...