nokia n8 zorlanınca kendini resetliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

ser06kan

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 zorlanınca kendini resetliyor!
arkadaşlar n8 lerin çoğunda bu hata var acaba nasıl düzeltilebilir?

Anußis

Anußis

Üye
hadi ya bundadamı var o sorun ! :off:

Anußis

Anußis

Üye
valla bende şaşırdım kardeş ... Duyduğuma göre 20 programda bile performanstan ödün vermiyormus ancak yazı başlığını okuyunca korkuya kapılıyor insan

ozggurr

ozggurr

Üye
--------------- Ekleme ---------------

ayrıca bu nokia shoplarda çok dalavereli çıktı,kimi 999 lira dior kimi 110 kimi 1150 nasıl iştir anlamadım :nono:[/QUOTE]

1999 depreminde suyun ekmegin ve sigaranin aninda karaborsaya dustugunu yasamis birisi olarak, hicbirseyi yadirgayamiyorum... Tutan tuttugunu bellemeye calisiyor piyasada demek ki, acele etmeyin zarar gormemek icin...

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
:DDDDDDDD adama bak 4 mesajı var n8 i kötülüyor ya n8 kullanıcısı değil bu :D

cenewar88

cenewar88

Üye
aga bu bilgi yanlış. bu günlerde n8e fazla yükleniyorlar :p resetleme olmuyo yine de

zerhos458

zerhos458

Üye
gençler şu şartlarda en iyisi galiba N8 piyasaya düştüğü zaman almak olacak ! :hmmm

beyler an itibariyle N8 için skandal hata başlığı adı altında haberler görmeye başladım,yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi kendini resetlemesi başka forumlarda kronik bir hata olarak lanse edilmiş ve bir yazılım güncellemesi ile giderilebileceği ! fakat bu konuda endişelerim var yarın sabah bir N8 alacağım ve bu haberi 10 dk önce okumam hiçde iyi olmadı,kullanan arkadaşlar varsa ayrıntılı bilgi verirse sevinirim.(Kendini resetlemesi konusunda) :hmmm

SilentOne

SilentOne

Üye
resetleme sorunu yeni çıkan güncellmede düzeltilmiş gözden kaçan bir kodcuk yuzunden:D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
gençler şu şartlarda en iyisi galiba N8 piyasaya düştüğü zaman almak olacak ! :hmmm

beyler an itibariyle N8 için skandal hata başlığı adı altında haberler görmeye başladım,yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi kendini resetlemesi başka forumlarda kronik bir hata olarak lanse edilmiş ve bir yazılım güncellemesi ile giderilebileceği ! fakat bu konuda endişelerim var yarın sabah bir N8 alacağım ve bu haberi 10 dk önce okumam hiçde iyi olmadı,kullanan arkadaşlar varsa ayrıntılı bilgi verirse sevinirim.(Kendini resetlemesi konusunda) :hmmm
Bu forumda kullanıp deneyimlerini paylaşan arkadaşlarımız malum sitede Nokia N8'de Skandal Bir Hata! başlığı altında anlatılan gibi bir sorundan bahsetmediler.öyle bişiy olsa neden anlatmasınlarki nokia kimsenin babasının malı değil ya.İmkanım olursa ben almakta kesin kararlıyım.

cenewar88

cenewar88

Üye
apple'ın ticari psiko-operasyonel harekatı bu :) söylenti var sadece diyor ama söylentiye kaynak verir hiç değilse insan. üstelik ben de yabancı bazı forumlardan takip ediyorum, her telefondan olunduğu kadar şikayetçi insanlar, daha fazla değil. üstelik sebebi hep sonradan yüklenen yazılımlar, yine de güncellenen versiyonla kolayca halledilebileceği hususunda herkes hemfikir. nokia kazandıkça benim cebime para girmez, ama bazı piyasa taktiklerini bilmekte fayda var.

resetleme ile ilgili bir sorun ben yaşadım ama sebebiyle açıklayıp kullanıcıları olası sebeplerden uzak tutmak için konu da açtım. yabancı ve uyumlu olmayan birkaç yazılım yüzünden sorun yaşadım ve softformatla bile halledildi. hardformat denemeye gerek de kalmadı. flash attırmaya kadar yolu var bu işin. dert etmeyin, çamur atanların nişangahına girmeyin :)

venusutarit

venusutarit

Üye
apple'ın ticari psiko-operasyonel harekatı bu :) söylenti var sadece diyor ama söylentiye kaynak verir hiç değilse insan. üstelik ben de yabancı bazı forumlardan takip ediyorum, her telefondan olunduğu kadar şikayetçi insanlar, daha fazla değil. üstelik sebebi hep sonradan yüklenen yazılımlar, yine de güncellenen versiyonla kolayca halledilebileceği hususunda herkes hemfikir. nokia kazandıkça benim cebime para girmez, ama bazı piyasa taktiklerini bilmekte fayda var.

resetleme ile ilgili bir sorun ben yaşadım ama sebebiyle açıklayıp kullanıcıları olası sebeplerden uzak tutmak için konu da açtım. yabancı ve uyumlu olmayan birkaç yazılım yüzünden sorun yaşadım ve softformatla bile halledildi. hardformat denemeye gerek de kalmadı. flash attırmaya kadar yolu var bu işin. dert etmeyin, çamur atanların nişangahına girmeyin :)
Çamur atanın eline çamur bulaşmıştır zaten o çamur da kullandığı telin çamurudur

zerhos458

zerhos458

Üye
2 saat önce siyah bir N8 aldım şuan bataryasında kalan şarjı bitirmekle uğraşıyorum ve ilk izlenimlerime göre iyi bir cihaz youtubeden video oynatması N97ye göre daha esnek daha hızlı ve 97nin veremediği pc hazzını azda olsa veriyor N8.ilerliyen saatlerde daha geniş bilgiler vermeye çalışacağım. :oke:

ozggurr

ozggurr

Üye
2 saat önce siyah bir N8 aldım şuan bataryasında kalan şarjı bitirmekle uğraşıyorum ve ilk izlenimlerime göre iyi bir cihaz youtubeden video oynatması N97ye göre daha esnek daha hızlı ve 97nin veremediği pc hazzını azda olsa veriyor N8.ilerliyen saatlerde daha geniş bilgiler vermeye çalışacağım. :oke:

Sarji bitirmen sart degil, direkt takabilirsin sarja, zaten her usb kablosuna bagladiginda sarj olmaya basliyor her seferinde bitmesini bekleyip oyle mi usb takacaksin :)

Kullanim klavuzunu oku orda da yaziyor... Sarji bitirmek ve 14 saat araliksiz ilk sarj gibi seylere gerek yok N8 icin...

venusutarit

venusutarit

Üye
Ya Allah aşkına gelsin artıkın bende alacam yawww bıktım beklemekten:off:

zerhos458

zerhos458

Üye
Sarji bitirmen sart degil, direkt takabilirsin sarja, zaten her usb kablosuna bagladiginda sarj olmaya basliyor her seferinde bitmesini bekleyip oyle mi usb takacaksin :)

Kullanim klavuzunu oku orda da yaziyor... Sarji bitirmek ve 14 saat araliksiz ilk sarj gibi seylere gerek yok N8 icin...

sonuçta sıfır batarya olduğu için o şekilde yapmak istedim,zaten oda bitmek bilmedi hala açık :) hayır,zaten telin şarjını bitirip tekrar dolduran bi kullanıcı değilim galiba buda biraz efhamlılığa kaçıor (h)

cenewar88

cenewar88

Üye
ilk aldığımda benim de 2 çizgilik şarjım vardı, akşam 6dan gece 12ye kadar uğraştım telefonla anca bitti :) sonraki gün de tek çizgilik şarj var bitsin şarja koyayım dedim film açtım kulaklık taktım film bitti şarj bitmedi :D

zerhos458

zerhos458

Üye
ilk aldığımda benim de 2 çizgilik şarjım vardı, akşam 6dan gece 12ye kadar uğraştım telefonla anca bitti :) sonraki gün de tek çizgilik şarj var bitsin şarja koyayım dedim film açtım kulaklık taktım film bitti şarj bitmedi :D

sen hangi rengi tercih ettin ? fikrin nasıl cihazla ilgili

aryscat

aryscat

Üye
daha 5800 ın garantisini bitirmedik... Adamı heveslendirmeyin şimdi.... "N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... N8 diye bişi yoktur... yoktur.... " :ehe

cenewar88

cenewar88

Üye
sen hangi rengi tercih ettin ? fikrin nasıl cihazla ilgili
n8 telefondan öte bi cihaz abi :) ben de siyah aldım. gri ve mavi vardı ama dediğim gibi oyncağa benziyolardı çocuk işi gibiydi yada bayan işi diyeyim. siyah erkek adama yakışır, gövdesi de çok sağlam duruyor. şarjım 2 gün gidiyor, wlan açık yolda olduğum zamanlar hariç, homescreen uygulamaları da oldukça fazla üstelik power saving kapalı. 2günü rahatça geçebilir yani daha normal kullanımla. web tarayıcı iyi değil, yeni yazılımla düzelecekmiş bekliyok biz de. başka ciddi bir sorun olduğunu söyleyemem. artılarını da inan yazmaya üşeniyorum. pişman olunacak telefon değil. bu fiyata üstelik bedava gibi