5800 film izlemek istiorum nasıl yapcam detaylı anlatım istiorum HELP

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berkgcr

Berkgcr

Üye
    Konu Sahibi
5800 film izlemek istiorum nasıl yapcam detaylı anlatım istiorum HELP
5800 da nasıl film izlicem detaylı anllatırsanız sevinirim simdiden saolun

fnldstntn

Üye
bilgisayarden bir converter yardimi ile istedigin filmi mp4 (360x640) veya 3gp yaparak telefonuna atarsan olur...

Berkgcr

Berkgcr

Üye
    Konu Sahibi
Converderden ßasqa ßisi olmazmi

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
converter program bul ilk önce sonra dvd leri 3gp formatına çevir telefona at izle
ben yazın tatile giderken hep öyle yaparım

Mert-77

Mert-77

Üye
Öncelikle bilgisayarına format factory adlı programı kur videoyu programa attıktan sonra(veya önce) çıktı ayarına bas, Tümünü mobile aygıt adı altında video dönüştürme seçeneği var orada Nokia 58XX diye bir seçenek var onu da işaretledikten sonra videoyu dönüştür, kalitesi mükemmel olur.

Captain

Üye
Öncelikle bilgisayarına format factory adlı programı kur videoyu programa attıktan sonra(veya önce) çıktı ayarına bas, Tümünü mobile aygıt adı altında video dönüştürme seçeneği var orada Nokia 58XX diye bir seçenek var onu da işaretledikten sonra videoyu dönüştür, kalitesi mükemmel olur.

:oke: arkdas cok dogru soyluyr

mucan63

Üye
adresinde 5800 da sorunsuz çalışan 100 lerce film var ordan indirebilirsin.

* silin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Direk netten izlemek istiyorsan cihazını değiştirip n900 almalısın yada n8 i beklemelisin.yada arkadaşın anlattığı bu yolu uydulamalısın.

gobbels

gobbels

Üye
beyler 3gp kötü gösterir mpeg4 mp4 falan çevirin yada divx daha kaliteli olur yada internette sitelerden bulun 3gp 240x320 bulmak çok rahat.

serqat

serqat

Üye
movie maker ile yapabilirsin, önce film al diyerek filmi movie maker'a atarsın daha sonra filmi zaman çizelgesine at, sonra filmi bitir seçeneği vardır sol menüde oradan bilgisayarıma kaydet dedikten sonra gelen pencedereden kaydedeceğin yeri seç ileri de oradan daha fazla seçenek göster de oradan da boyutunu küçült sonra telefonuna at izlersin

SRC_SEN

Üye
kardes bunlara hıc gerek yok sen telefonu al nokı shoplar varya oraya gıt orada senın tele bı program atıyolar sanırım fıyatıda 5 yada 10 tl sonra ıster netten fılm ızle ıste hattın uzerınden nete gır ızle ıstersende izledğın fılmı kaydet zaten programın amacıda bu ben 2 el aldım oaradan ıstedığım yerden fılm ızlıyorum en son pers prensını ızledım alt yazılı olarak sesıde harıka oluyo tavsıye ederım

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Kesinlikle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...