hd video kayıt ve oynatım imkanı verev bir yöntem varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
hd video kayıt ve oynatım imkanı verev bir yöntem varmı ?
biliyorsunuz n900 ün işlemcisi cortex a-8 yani overlock olayımızda var ama buna karşın hd video (720p) izleyemiyoruz ve çekemiyoruz bunun için oluşturulmuş programlar varmı bilenler varsa paylaşırsa sevinirim. en azından çekim olmasa bile oynatması lazım .

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Bilgisayarımda izlediğim 1080P HD filmi kullandığım N900' e attım ve takılmadan izledim.

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
nasıl oldu biraz açarmısınız ? ben 800*480 üstüne cıkınca açmıyor ,

converter2

converter2

Üye
Ue gazi arkadaşım bende attım denedim açmadı bütün programlarda denedim km player ,sib, sim player.kodekleride yükledim olmadı 30 sn lik hd video.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Ekstra yaptığım birşey hatırlamıyorum. N900' ü ilk aldığım zamanlardı. PR 1.2 sürümüydü. Ekstra bir program yükledim mi yüklemedim mi hatırlamıyorum. Hatta şuan 720P film atıyorum hafızaya. Cihazı 2 gün önce yeniden kurdum. Bakalım açılacakmı. Hem bende tekrardan denemiş olurum.

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarımda izlediğim 1080P HD filmi kullandığım N900' e attım ve takılmadan izledim.

üstadım 1080 p oynatması çok zor cortex a9 lar oynatabiliyor belki ismi 1080 p diye geçiyor olabilir ama video enlem ve boylam değerleri 800*480 altıdır . ama bu işlemci arka planda birşey çalışmamak şartıyla android lerde çok rahat 720p oynatıyor merakım bundan dı acaba bulunrmu böyle bir program km player dvd leri mükemmel oynatıyor ama işte hd yok.

loko34

loko34

Üye
HD veya Blueray filmleri bu cihaz çalıştırmaz.. .mkv uzantılı dosyaları da çalıştırmaz.. Bunun dışındaki hemen hemen her formatı cihaz açıyor..

franzliszt

franzliszt

Üye
    Konu Sahibi
HD veya Blueray filmleri bu cihaz çalıştırmaz.. .mkv uzantılı dosyaları da çalıştırmaz.. Bunun dışındaki hemen hemen her formatı cihaz açıyor..

haklısın bende biliyorum ama bu cihazın işlemcisi diğer telefonlarda(galaxy s, 8910hd,wave vs bu tip cihazlar) destekliyor 1280*720 (720p) , şimdi şöyle düşünüyorum madem öyle niye bizimkisi başaramıyor ?
600mhz standart hali(ki yanlış hatırlıyor olabilirim samsung 8910hd de de hız bu olduğu halde oynatıyor) diyelimki göstermedi overlock var 1200 e kadar, işlemcimiz sağlam yani. bir programı bulsak yada bir yöntem mükemmel olan bu cihaz dahada üst seviyeye taşınacak umudum linux olması . hd oynatması büyük avantaj olurdu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt