Video Çözünürlüğü

Sponsorlu Bağlantılar

EryGarage

EryGarage

Üye
    Konu Sahibi
Video Çözünürlüğü
Arkadaşlar bende Samsung S5503 var. Bu telefon 320x240 çözünürlükteki videoları destekliyor. Ancak indirdiğim videolar buna uymuyor, bu indirdiğim dosyaların çözünürlüğünü nasıl 320x240 yapabilirim.

raprap95

Üye
arama yerine samsung star corby hd video izleme yaz görürsün

şaban96

Üye
İnternetten indireceğiniz çevirme programları ile değiştirebilirsiniz.
Önerim " Total Video Converter ".

EryGarage

EryGarage

Üye
    Konu Sahibi
desteklenmeyen biçim diyor formatıda mp4 yaptım ancak açmıyor.

mustafac55

Üye
ne kadar akıllısınız ya adam internetten indiridğim videolar diyor..siz convert diyorsunuz onu o adamda biliyor aynı soruyu ben kaç defa sordum herkes aynı cevabı verdi..

paqua

paqua

Üye
Arkadaşlar bende Samsung S5503 var. Bu telefon 320x240 çözünürlükteki videoları destekliyor. Ancak indirdiğim videolar buna uymuyor, bu indirdiğim dosyaların çözünürlüğünü nasıl 320x240 yapabilirim.

Total video converter ile hem çözünürlük hemde biçimini değiştirebilirsin. İndirdiğin dosyalar yüksek ihtimal flv uzantılıdır o yüzden de problem çıkarıyor olabilir.

EryGarage

EryGarage

Üye
    Konu Sahibi
uzantısını değiştirsem bile hata veriyor

paqua

paqua

Üye
uzantısını değiştirsem bile hata veriyor

Arkadaşım hata filan vermez dediklerimi aynen yap

Total Video Converter ı indir ve kur

Programı aç sol üstte New Task a tıkla, dosyayı açılan sayfadan bul ve aç a tıkla.

Çıkan pencerede İphone Video ya tıkla 2. seçenek olan İphone AVC H264 ü seç.

Sağ altta profil yazan kısımda İphone H264 high quality i seç.. Hemen yanındaki Settings e tıkla

Açılan pencerede Video resize 320X240 ı seç, Aspect 4:3 oranını seç. Audio option sekmesinde Sampling Rate Custom seçeneğini 44100 , Bit Rate Custom seçeneğini 192 olarak seç. Tamam a tıkla.

En üst solda Convert Now a tıkla ve bekle.

osmantaner44

Üye
bu total video cep telefonuna kuruluyormu ? peki ?

emre904

Üye
Bunları aynen yaptım telefonum desteklenmeyen ortam dedi ne yapmalıyım modeli(s5503)

Üst Alt