5800 vb. tel çoklu mesaj yazmak yenii

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
5800 vb. tel çoklu mesaj yazmak yenii
merhabalar çok araştırdım ve size hayır demiyeceğiniz programı buldum en yakın zamanda bazı tel. larda çoklu mesaj olayı çıktı harflerin üzerine sürükleyin o yazsın ve bu şimdi sybian tel oluyor hangi tel derken
5800 denendi
5230 denendi
x6 denendi
n97 denendi
n97 mini denendi
c6-00 denendi

sadece tel yüklerin bu kadar videosu aşağıda

link aşağıda:

konuyu yanlıs yere açtıysan lütfen konuyu taşıyın:aha:

• Beğen
Tepkiler: ahmtcetin, cron1 ve HackerCelik

draw1907

draw1907

Üye
güzel bişeye benziyo klavyene sağlık

mrtglr55

Üye
ya yanlıssam duzeltin ama bildiğin klavye ile yazıyo ee onu bizde yapıyoruz zaten değişik olan ne anlamadım:hmmm

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
ya yanlıssam duzeltin ama bildiğin klavye ile yazıyo ee onu bizde yapıyoruz zaten değişik olan ne anlamadım:hmmm

dikkat ettiysen elini kaldırmıyor harflerin üzerine sürüklüyor bırakınca koca çümle ortaya çıkıyor

mrtglr55

Üye
dikkat ettiysen elini kaldırmıyor harflerin üzerine sürüklüyor bırakınca koca çümle ortaya çıkıyor

tmm elini kaldırmıyor diyorsunda ben bi kelime yazarken elimi bi çok tusa deydirsem ne anlayacak benim ne yazacagımı walla ilginç dogrusu

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
tmm elini kaldırmıyor diyorsunda ben bi kelime yazarken elimi bi çok tusa deydirsem ne anlayacak benim ne yazacagımı walla ilginç dogrusu

arkadasım seni zorlayan yok yükle diye ben kullanıyorum (tamam) yazıyorum harfi beynine kaydeddiyi için hemen çıkıyor isteyen kalem kullanır ama hiç lazım olmuyor sen istemessen isteme seni zorlayan yok

mrtglr55

Üye
arkadasım seni zorlayan yok yükle diye ben kullanıyorum (tamam) yazıyorum harfi beynine kaydeddiyi için hemen çıkıyor isteyen kalem kullanır ama hiç lazım olmuyor sen istemessen isteme seni zorlayan yok
arkadaşım adam gibi bilgi verirsen bi sorun çıkmazda ne oldugunu sende bilmiyorsun ki bunun o yüzden bilgide veremiyosun..saçma bişey bence gerek yok.. tmm sen kullanıyorsan kullan ozamn:S

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım adam gibi bilgi verirsen bi sorun çıkmazda ne oldugunu sende bilmiyorsun ki bunun o yüzden bilgide veremiyosun..saçma bişey bence gerek yok.. tmm sen kullanıyorsan kullan ozamn:S

arkadasım sen manyakmısın video da gösteriyor zaten birde bir şey bilmiyorsun diyor ben bunu kırdım tr bile buraya yayınlıyacam hata br şey anlamadım dersen o zman alırsın cevabı

SilentOne

SilentOne

Üye
samsung galaksi s de de ole yazlıyor ya ama gereksiz bnce yha

cron1

cron1

Üye
5800 yukledim ama çalıştıramadım bi yardım edersen sevinirim

baya1994

baya1994

Üye
    Konu Sahibi
5800 yukledim ama çalıştıramadım bi yardım edersen sevinirim

bak yükledikten sonra tel. yeniden baslat sonra mesaj yazılan yere gel orda sol ustte 3 çizgi var orda yazma dilini inglizce yap bitti çalıısır şimdi

SilentOne

SilentOne

Üye
bişi yapmaz demi telefona

SilentOne

SilentOne

Üye
tmm bn hafıza kartına kurdum en azından bişi olursa hfıza kartına basarım formatı:D

--------------- Ekleme ---------------

program süper ya alışcaz zamanla

summer16

Üye
link te bir bozukluk var admin ..

zepkynear

zepkynear

Üye
emeğe saygı

djkaptan23

Üye
tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt