Samsung Wave S8500 Wave Sıfır Ayarında TELPA Garantili Kutulu Faturalı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Wave S8500 Wave Sıfır Ayarında TELPA Garantili Kutulu Faturalı
Arkadaşlar hemen hemen sıfırdan farksız ( jiletinleri duran ) Samsung Wave model telefonumu satıyorum.

SATILDI

Bu telefonu arıyorsanız zaten bildiginiz gibi telefon çok başarılı bir cihaz. Fiyat/performans/kullanıslılık 10 üzerinden 10 veririm ben .

Şu an rakibi galaxy s den tasarım olarak artısı ,
iPhone 4 den bence fiyat ve flash player artısı var .

Kutu içerigi tamdır kutusunda herşeyi durmakta, cihazın tüm jiletinleri de buna dahildir. Cihazın faturası aldıgım gün arkadasımın dükkanında unutup alamadık ancak çok lazımsa bir sekilde kopyası vs. olsun temin edebilirim cihaz faturalı olup 2 yıl TELPA garantilidir.

Telefona Route 66 Navigasyon yazılımı aldım 40 TL ye ve bu fiyata dahildir. Yani normalde bunun GPS yazılımı sadece güncel harita indirmeye olanak tanır ve haritayı kullanabilirsiniz, yol tarifi için GPS yazılımını 20 euro ya satın almanız gerekiyor, ben aldım ve siz kullanmaya devam edeceksiniz.

Tek+Son Fiyat: 700 TL
*İzmirliler elden alabilir ancak diğer illere önce ücretini göndermeniz kaydıyla hemen kargolarım.

Zaten navigasyon yazılımını saymazsanız telefon 660 tl ye gelecek, sıfırına 900 TL vs vermeye gerek yok .

Ekli dosyalar

MayHoş19

Üye
msn verırı mısın ordan konusalımm

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Pm attım.

M3L!H

M3L!H

Üye
Samsung Monte almasaydım :ağlarım: alırdım

şazenuş

şazenuş

Üye
admin bu güzel cihazı neden satıyorsun acaba.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar rakamı çok çok acil olarak 700 TL ye çekiyorum, ilgilenenlere duyurulur

Bundan iyisi artık ney siz karar verin :)

Sıfır paralel ithalat alacağınıza, daha ucuz rakama sıfır ayarında 2.el alın 2 yıl telpa garantili. :oke:

Ayrıca resim ekledim ...

donjuan07

Üye
700 e sıfır var cok cekıyosun rakamı

Salihyet

Salihyet

Üye
Adminimiz telefon konusunda titizdir, kefilim :oke:

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Telefon dün 700 TL ye satıldı elden arkadaslar.

Keşke siteden, değerini bilecek birine gitseydi çok isterdim. Çünkü alan kişi 2.el demesem sıfır sanacak derecede temiz oldugunu kendi de söyledi ...

Bilginize

:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt