5800 Ev Ekranı Sorunu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
5800 Ev Ekranı Sorunu !
Arkadaslar ben ev ekranımın bu sekilde olmasını istiyorum bu hangi versiyonda mevcut ? Benim su an kullandığım versiyon v51 bir yardımcı olursanız sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

yokmu yardım edebilecek birillerii. ?

SilentOne

SilentOne

Üye
bu ew ekranı var ama v40 debiraz modernleşti oyuzden unut onu

fuatfurit

Üye
Kendi temanı oluştur diye birşey var orada berki oluşturma imkanın var aslında :D ama biraz zor sanırım

emr-erock

emr-erock

Üye
versiyonunu düşürmen lazım Oda çok zor....

emr-erock

emr-erock

Üye
sanırım Product kodu ile oynayıp yapıla biliyor....Ama telefon garanti kapsamından çıkar onun için boşver:)

kuvars10

Üye
sanırım Product kodu ile oynayıp yapıla biliyor....Ama telefon garanti kapsamından çıkar onun için boşver:)

Garanti kapsamı kalmaz.NSS ile kodu değiştirir ve güncelleme sonrası yine orijinal kodu yükler ve hiçbir sorun olmaz.

İkincisi,versiyonu kod değiştirmekle düşüremez.Jaf ile hangi versiyonu yükleyecekse onun dosyalarını indirip flashlarsa olur mu bilemem ama büyük ihtimalle hata verir.

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar eğer yapılabiliyorsa garani felan benim için önemli değil telefon bozulmasın yeter. Bildiğiniz bir yöntem varsa paylaşınız LÜTFEN !

kaankara16

kaankara16

Üye
ben yapmıştım v60tan önceki versiyonda rehber çubuğu yap telefona redin orjinal temasını yükle ve oraya koycağın kişilerin resimleri zaten telefoon sonradan onu aramışın o seni aramışın msj atmışın o atmış onları kişilerin üstüne tıklayınca gösteriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt