Ndrive GPS Haritalarıyla Birlikte Tüm İşletim Sistemleri Herşey Dahil Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

sadistineq

Üye
    Konu Sahibi
Ndrive GPS Haritalarıyla Birlikte Tüm İşletim Sistemleri Herşey Dahil Anlatım
İlk Önce Cihazınınıza Uygun İşletim Sistemine Göre Ndrive Programını İndiriyoruruz Sonra Rarın İçinden Çıkan Dosyaları SD Karta Upload Edip Telefonun Kendisinden Autorun.exe yi Çalıştırıyoruz ve Programımızı Kuruyoruz​

Harita Eklemek İçin İndirdiğiniz Haritanın Üzerinde PC ortamında Çift Tıklayıp Kuruluma Başlıyorsunuz
Not: Bilgisayarınızda Activesync Olması Gerekir Yoksa Aşağıdan Yükleyebilirisiniz
Haritayıda Yükledikten Sonra Aşağıki Nasıl Yapılır Videosunu İzleyip Nasıl Haritayı leyeceğinizi Öğreniyorsunuz Hepsi Bu Kadar Tarafımdan Denenmiştir Programlarda Her Hangi Bir Sorun Yoktur
Döküman Tamamen Bana Aittir İstediğiniz Yerde Kullanabilirsiniz Yeterki Alıntı Olduğunu Belirtin​

Farklı Bir Harita İsterseniz Bu Mesajın Altına İstek Yapmanız Yeterli​

Silinen veya İstek Bir Dosya İçin [email protected] adresine mail atıp İstekte Bulunabilirsiniz En Yakın Zamanda Mail Yoluyla Size Dönülecektir​

• Beğen
Tepkiler: durmates ve ciritcioglu

batuhanguven

Üye
Paylaşım için teşekkür ederim. Acaba Romanya haritası varmı

magnumadn

Üye
teşekkürler nasıl yapılır videosunu göremedim

sadistineq

Üye
    Konu Sahibi

DELL1975

Üye
İlk Önce Cihazınınıza Uygun İşletim Sistemine Göre Ndrive Programını İndiriyoruruz Sonra Rarın İçinden Çıkan Dosyaları SD Karta Upload Edip Telefonun Kendisinden Autorun.exe yi Çalıştırıyoruz ve Programımızı Kuruyoruz​

Harita Eklemek İçin İndirdiğiniz Haritanın Üzerinde PC ortamında Çift Tıklayıp Kuruluma Başlıyorsunuz
Not: Bilgisayarınızda Activesync Olması Gerekir Yoksa Aşağıdan Yükleyebilirisiniz
Haritayıda Yükledikten Sonra Aşağıki Nasıl Yapılır Videosunu İzleyip Nasıl Haritayı leyeceğinizi Öğreniyorsunuz Hepsi Bu Kadar Tarafımdan Denenmiştir Programlarda Her Hangi Bir Sorun Yoktur
Döküman Tamamen Bana Aittir İstediğiniz Yerde Kullanabilirsiniz Yeterki Alıntı Olduğunu Belirtin​

Farklı Bir Harita İsterseniz Bu Mesajın Altına İstek Yapmanız Yeterli​

Silinen veya İstek Bir Dosya İçin [email protected] adresine mail atıp İstekte Bulunabilirsiniz En Yakın Zamanda Mail Yoluyla Size Dönülecektir​

Harita craklama proğramının nasıl kullanıldığına ait video çıkıyor ama prğramın kendisi yüklenmemiş nasıl yapıcaz anlayamadım.|-)

sadistineq

Üye
    Konu Sahibi
Harita craklama proğramının nasıl kullanıldığına ait video çıkıyor ama prğramın kendisi yüklenmemiş nasıl yapıcaz anlayamadım.|-)

Link Düzenlendi Harita Craklama Programı Adı Altında Yayınlandı

ADJUSTER

Üye

extrabrs

Üye
samsung wawe bada seklınde yokmu acaba güzel paylaşım teşekkürler

sencan66

Üye
samsung wave s8500e uygun ndrive navigasyon programı istıyorum deli olacam hiç bi yerde bulamıyorum

granikoslu

Üye
ingilter haritasini ariyorum. Baktigim linklerin cogu olmus. Yardimci olursaniz sevinirim.

Üst Alt