Onurlu mağlubiyet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Onurlu mağlubiyet
Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Liverpool'a 1-0 yenildi. Gecenin başarılı ismi Onur Jo Cole'nin penaltışını kurtarmayı başardı.

LIVERPOOL: 1 TRABZONSPOR: 0

STAT: Anfield Road
HAKEM: Thomas Einwaller (Avusturya)
SAAT: 21.45

LIVERPOOL: Pepe Reina, Fábio Aurélio, Joe Cole, Milan Jovanovic, Sotiris Kyrgiakos, Maxi Rodríguez, Ryan Babel, Lucas, Jamie Carragher, Christian Poulsen, Martin Kelly
TEKNİK DİREKTÖR: Roy Hodgson

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Egemen, Glowacki, Cale, Selcuk, Ceyhun, Colman, Burak, Umut, Teofilo TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş
MAÇ BAŞLADI
İLK YARI
1' Maça temsilcimiz Trabzonspor başladı
3' Liverpool sol kanattan korner kazandı. Sol kanattan kullanılan korner atışında Sotiris Kyrgiakos'un kafa vuruşunu kaleci Onur harika çıkardı
5' Trabzonspor orta sahada rakip alana baskı uyguluyor. İngiliz takımı kendi yarı alanından çıkarken zorlanıyor.
10' Korner kazanıyoruz. Korner atışında gelen topa Burak kafayı vurdu ancak top yandan auta gitti.
15' Trabzonspor atağında sol kanattan Cale ortasını yaptı savunma topu uzaklaştırdı.
18' Savunmadan Ceyhun uzun oynadı ama top hiçbir arkadaşına gitmedi.
20' Mücadelede ilk 20 dakika geride kaldı. Golsüz eşitlik devam ediyor
24' Liverpool kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest atış kazandı. Fabio Aurelio vurdu top auta gitti.
29' Trabzonspor serbest atış kazandı. Selçuk ortasını yaptı ama top Reina'da kaldı.
33' Liverpool ortasında Aurelio ceza sahamıza doğru ortaladı savunmamız başarılı.
39' Tehlikeli bir yerden frikik kazanıyoruz. Burak vurdu top az farkla üstten dışarıya gitti.
44' GOL: BABBEL (LİVERPOOL) 1-0
45' Cole'nin pasında ceza sahası içi sol çarprazda topla buluşan Babbel köşeye doğru yaptığı plaseyle maalesef topu ağlarımıza gönderdi.
ilk yarı sona eriyor
İKİNCİ YARI
46' İkinci yarıya İngiliz devi Liverpool başladı
Temsilcilerimizden Fenerbahçe, PAOK karşısında 1-0 yenik durumda. Galatasaray ise 2-0 mağlup duruma düştüğü maçı 2-2'ye getirmeyi başardı.
50' OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ: BABBEL DIŞARI TORRES İÇERİ (LİVERPOOL)

53' SARI KART: SERKAN BALCI (TRABZONSPOR)
54' Liverpool penaltı atışı kazandı, Serkan ceza sahasında Leiva'yı düşürdü.
55' Onur penaltı atışında Joe Cole'un şutunu kurtarmayı başardı. Bravo Onur. Alkışlar sana Onur.
60' Liverpool tehlikeli geldi. Liverpool 2.gole çok yaklaştı. Jovanovic verkaç yapıp kaleci ile karşı karşıya kaldı ama yine Onur topu çeldi boşta kalan topu Egemen uzaklaştırdı.
64' Umut ile gole yaklaştık. Savunmanın arkasına sarkan Umut karşı kaşrıya uygun durumda sert vurdu top kaleci Reina'ya çarpıp kornere gitti.
66' Liverpool sağ kanattan serbest atış kazandı, ortayı Fabio Aurelio yaptı top kimseye değmeden auta çıktı.
73' Liverpool sağ kanattan Aurelio ile geldi ceza sahasına ortasını savunma çıkardı seken topa Torres vurdu yine savunma çıkardı.
80' Liverpool atağında sağ kanattan Maxi geldi pasında son anda araya Egemen girdi topu kornere attı.
82' Korner atışında ceza sahası içinde Krygiakos vurdu çizgiden kaleci topu çeldi.
85' OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ: COLMAN DIŞARI GİRAY İÇERİ (TRABZONSPOR)
88' SARI KART: EGEMEN (TRABZONSPOR)
89' Trabzonspor atağında Ceyhun ceza sahasına girmeden vurdu top savunmadan sekti.
90' Maç sona eriyor
MAÇ SONUCU
LİVERPOOL: 1 TRABZONSPOR: 0

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İnşallah burda turu geçeriz.

abdülhey25

abdülhey25

Üye
walla yinede baskılı oynadı trabzon ama malesef golü bulamadık... :(

arslansem

arslansem

Üye
Helal be Trabzon :D
Beşiktaşlılar utansın :ehe
Tur geçmesi çok zor ama gerçekten onurlu mücadele gösterdiler tebrikler

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maçı izledim bende Yanlız Stada Çok Yakıştı Trabzonspor premier Lig takımlarından birisi oynuyormuş gibiydi Şenol hocayı tebrik ediyorum nereden nereye getirdi takımı

zibidi39

zibidi39

Üye
helala olsun valla trabzona

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Valla macı Cok Güzel Oynadık Liverpool'a karşı Yanlız Attak'a Cıktıgımızda Kapalı Oynadık Bu Cok kötüydü :s
Yedigimiz Gol'de Dandikden Bir Gol'dü Bizim Hatamızdan Dolayı Yedik gol Bizim haTamız :s neyse Saglık Olsun :) İnşallah Avni Aker'de Gerekeni Yapıcaz :)...
Bu arada Söylemeden Gecemicem Hakem ..... Ulan Adam Hep Karşı Tarafa Calıyor Düdügü Dümbuk.
Aynı Pozisyon Trabzonspora Oluyor Bişey Yok Liverpool'a Oluyor Ofsayt Faul B*k Gibi Hakem.

haltie

haltie

Üye
Beşiktaşlılar utansın demiş semihe bak ya :ehe

Biz onları istanbulda yendik ve ozamanki liverpoolla alakası yok gerard yok torres sonradan girdi ve eskisi gibi değil.

Bu liverpool kısmıydı.Trabzon çok güzel takım oldu.Bu yıl ligdeki en büyük favorilerimden.Liverpooluda geçerse Avrupa da iş yapacaktır.Çok güzel takım oldu en iyi futbol oynayan takımlardan biri.

arslansem

arslansem

Üye
Beşiktaşlılar utansın demiş semihe bak ya :ehe

Biz onları istanbulda yendik ve ozamanki liverpoolla alakası yok gerard yok torres sonradan girdi ve eskisi gibi değil.

Bu liverpool kısmıydı.Trabzon çok güzel takım oldu.Bu yıl ligdeki en büyük favorilerimden.Liverpooluda geçerse Avrupa da iş yapacaktır.Çok güzel takım oldu en iyi futbol oynayan takımlardan biri.

Bırak şimdi toresi moresi :d:

haltie

haltie

Üye
Ağlanacak halinize gülüyorsunuz dostum ya:haha:

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
Maç boyunca adam gibi Tek pozisyonu var Trabzonun buna rağmen iyi oynadı diyorLar ya şaşırıyorum

SahaLarında berabere kaLsaLar onu da kuTLarLar...

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Maç boyunca adam gibi Tek pozisyonu var Trabzonun buna rağmen iyi oynadı diyorLar ya şaşırıyorum

Feneride Gördük Mahalle Takımına Zorlandı puhahah:d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

:muha: Fenerbahçe karşılaşsaydı Liverpool la sonuç ne olurdu acaba :d: Dünkü rezaletten sonra...

Trabzon a vallah helal olsun !

Onur Saka

Onur Saka

Üye
kimin kimle oynadıgı hiç önemi yok dün trabzonspor lverpool'la yaptı macı cokda güzel oynadık.
trabzon yerinde gs fb olsa 3-5 yerdi.
kimse birbirine laf atmasın

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:d: Abi öyle demek istemedim sadece arkadaşa cevap verdim :D Yoksa Galatasarayda çok zor dayanır Liverpool karşısında.. :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe geç bunları Mert.

Mert

Mert

Üye
Biz Livırpula 9 atarız uleeyn :D

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
Biz Livırpula 9 atarız uleeyn :D

Takma kafana 9 aTsanız da rekor sizde kaLır.Ne de oLsa UCL rekoru bu :kop:

Ayrıca GS'Li arkadaş öyLe bi konuşmuş ki sanarsın ReaL TarafTarı...

Sizi de gördükkkk

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben Galatasarayla ilgili bişey söylemedim. Sadece Trabzonun hakkını vermedin kızdım. Bende dedimki Fenerbahçe çokmu farklı oynardı acaba? Ona bakarsan galatasaray-liverpool maçı olsaydı liverpool kesin kazanırdı zaten. Ondan eminim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...