Nokia 5800 için Dosya Gizleme Programı Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

yegua

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 için Dosya Gizleme Programı Var mı?
Nokia 5800 için dosya saklama programı varmı? varsa nerede bulabilirm? Lütfen yardımcı olun??

• Beğen
Tepkiler: zeniah, 123lord123 ve sinan 2

selis77

Üye
ya bu handy safe ile dosyaları nasıl şifreliyoruz??

hurdacicem

Üye
internetten advanced phonelock die arat bi. google dan çıkar. çok kolay ve başarılı. herseyı sıfreleybılırısn. msj galeri vs. ne istiyosan

shadowthehed

Üye
Ayarlar / Telefon / Telefon Yönetimi / Güvenlik Ayarları / Telefon ve SIM kart

a gir kilit kodun telefonu ilk aldıgında: 12345 olcak onu istediğin gibi değiştir
aynı yerde "tel. oto kilitleme süresi" var onu da açık yap kapalı olursa olmaz (hem telefona hemde açılışa şifre koyar)

Sonra Telefon ve sim karttan çık
(Ayarlar / Telefon / Telefon Yönetimi / Güvenlik Ayarları / Telefon ve SIM kart -> kırmızı yerden çık yani)

Güvenlik ayarlarında iken "oto tus kilidi"var.. ona gir ordanda süreyi ayarla

Böylece hem süre doldugunda oo tuş kilidi şifre ister [süre dolmassa istemez]...
Hemde telefon kapalıyken açılınca şifre ister

umarım işine yaramıştır..
iyi forumlar...

mmeett1

Üye
sadece galeride gösterilmesini istemiyorsan,dosya yöneticisinden girip,istediğin dosyanın uzantısını .sis olarak değiştirebilirsin

i_mes

i_mes

Üye
ayrıca sim değiştirilirse>evet
ayrıca hafıza kartına da şifre koyarsan işler tamam.
eski symbianlarda FEexplorer die bir program vardı. Hem programa giriş şifreliydi hemde istediğin klasörü (galeride)Gizleyebiliyordun.

metehan_55

metehan_55

Üye
saqolun ..

aryscat

aryscat

Üye
alın size benim yöntem. En basit i . Xplore ile hafıza kartına bi klasör oluşturun. Sonra bu klasörün özelliklerinden gizli veya sistem kutularını işaretleyin. Xplore ayarlarından gizli ve sistem klasörlerini göster olarak işaretleyin. Sonra görünmesini istemediğiniz dosyaları bu klasörde depolayın. :)

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Symbian 9.4 bölümüne bak ...

ahondaa

Üye
internetten advanced phonelock die arat bi. google dan çıkar. çok kolay ve başarılı. herseyı sıfreleybılırısn. msj galeri vs. ne istiyosan

Arkadaşlar ben yukarıdaki programı yüklemek istiyorum bana telden Sertifika hatası. Uygulama sağlayıcınızla görüşün diyor. N e yapmalıyım bu durumda yardımcı olursanız sevinirim. Tşk ler.

baharim1

Üye
galeride görünmesini istemediğiniz video yada foto var ise, eğer telefondan hafıza kartına giriyorsanız hafıza kartında diğer diye bir klasör var onun içinde rehber ( rehberin içinde contacts ) diye bir klasör daha var onun içine ne atarsanız atın galeride görünmez. Eğer bilgisayardam giriyorsanız diğer klasörun ismi others onun içinde contacts var bunun içine atmanız gerekmektedir.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar ben yukarıdaki programı yüklemek istiyorum bana telden Sertifika hatası. Uygulama sağlayıcınızla görüşün diyor. N e yapmalıyım bu durumda yardımcı olursanız sevinirim. Tşk ler.

Kardeş telefonunu hackletmen lazım. Versiyonun v40 tan aşağı olursa ancak sertifikalatabilirsin(helloox sertifika v40 ve yukarısını yapamıyor )

murat--

Üye
galeride görünmesini istemediğiniz video yada foto var ise, eğer telefondan hafıza kartına giriyorsanız hafıza kartında diğer diye bir klasör var onun içinde rehber ( rehberin içinde contacts ) diye bir klasör daha var onun içine ne atarsanız atın galeride görünmez. Eğer bilgisayardam giriyorsanız diğer klasörun ismi others onun içinde contacts var bunun içine atmanız gerekmektedir.

--------------- Ekleme ---------------

saolasn dostum programa gerek kalmadan hallettim :):ehe

Üst Alt