Ora m9-luxus m9-meyzu m5

Sponsorlu Bağlantılar

*-*ext@cy*-*

Üye
    Konu Sahibi
Ora m9-luxus m9-meyzu m5
ORA VE LUXUS MARKALARI NE KADAR GÜVENİLİRDİR SİZCE.BEN ORA M9 VEYA LUXUS M9 VEYA MEYZU M5 BU ÜÇÜNDEN BİRİNİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.ÖNERİNİZ NEDİR?
AYRICA sirkecidogubank.com SİTESİ SİZCE GÜVENİLİR BİR SİTE Mİ?

Byefsane34

Byefsane34

Üye
sana tavsiyem bunlar yerine wentto f001 al daha kaliteli

*-*ext@cy*-*

Üye
    Konu Sahibi
aLacağım sitede wentto f001 ve f003 modeLLeri tükendiği için bu modeLLere yöneLdim zaten.ora m9 da işlemci fLn deniyor.tavsiyeLeri bekLiyorum..

expectancy

Üye
kerdeş bende yeni aldım ora m9 8gb şu an kullanıyorum diğer markalarla kıyaslayamayacağım ama gayet güzel bir cihaz söylenen bütün özellikler problemsiz çalışıyor çok memnunum ayrıca 2 yıl garantili kutulu içerisinde normal kulaklık blutot kulaklık yedek batarya hepsi eksiksiz

typerremzi

Üye
evet bende almayı düşünüyorum ora m9

sonicorcist

sonicorcist

Üye
ya bendede ora m9 telefon war, bu blootut kulaklığı çalıştıramadım çalıştırabilen war mı nasıl kullanacağım

tarcanben

Üye
Kesinlikle LUXUX M9 1 aydır kullanıyorum.

abcviolent

Üye
kardeş bende de ora m9 var tavsiye ederim 2yıl garanti bluetooth kulaklık 8gb hafıza kartı kutuya dahil ayrıca 16gb kadarda desdekli

--------------- Ekleme ---------------

ya bendede ora m9 telefon war, bu blootut kulaklığı çalıştıramadım çalıştırabilen war mı nasıl kullanacağım
kardeş kulaklığın üstündeki düğmeye basılı tut mavi led yanıp sönmeye başlayacak ara vermeden basmaya devam et led devamlı yanmaya başladığı zaman düğmeyi bırak telefondan bluetooth u aç ve ses cihazını sorgula hemen bulacaktır eşleşme içinde şifre ister şifre 0000 dır.

mentol1036

Üye
Slm arkadaşlar ya bende de ora m9 var ama buna uygun oyun bulamıyorum bunda çalışıcak uygulama bulamıyorum yardımcı olur musunuz tşkler şimdiden

bektasakgoz

Üye
ben ce almayın bir boka yaramıyor

Üst Alt