Turkcell kampanyalarını ve tarıfelerını sen yapsan, nasıl kampanya ve tarıfeler yapardın?

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
15 kntr 2000sms aylık paket yapardm
30kntr 3000 aylık heryone
1- 25 kntr yukle 30dk sebeke ici 1 hafta bedawa
2-50kntr yukle 75 dk 1aylık bedawa sbeke ıcı
3- 100kntr yukle 250dk 1aylık sebeke ıci bedwa
bunlarn dşnda 50kntr werp haftanın 3 gunu 1000kntr knsma 1 aylık yada 50kntr werıp 150dk sebeke içi yada 25 kntr werp 30gun boyunca trcll lılerle 15 dk 1kntr yada 50kntr werp hryne 10dk 1 kntr 30gun yapardm

asigsasi

asigsasi

Üye
Şimdi bu turkcellin 1 haftalık kampanyalarını 10 gün yapardım örneğin 50 kontore 1 haftalık heryöne nar paketi 10 gün olsa daha iyi olmazmı ve internet paketleri biraz daha daha ucuz olsun mesela 50 kontore 1 ay boyunca 200 mb veya en kötü 150 mb olmalı hayat pahalı yaşamak zor çoğu insan kontoru bile zor yüklüyor

ilo53

ilo53

Üye
Arkdsm 3glı teln warsa qece 00.00da 3gmerak yaz 7040 a gndr. 1aylık 100mb qelyo kampanyaya ıstedgn kadar katılablrsn. Ama ayda 1kere. Ben kac aydr boyle grym 3 hattm war ayda 300mb gelıyo hafta sonları da pcye bagladm pc dn grym sıze tawsye edrim kb lerdn sıkayet ednler yapsnlar

haltie

haltie

Üye
aveadaki sms tarifesi internet paketi heryöne dakikası 3 kontör:D

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkdsm 3glı teln warsa qece 00.00da 3gmerak yaz 7040 a gndr. 1aylık 100mb qelyo kampanyaya ıstedgn kadar katılablrsn. Ama ayda 1kere. Ben kac aydr boyle grym 3 hattm war ayda 300mb gelıyo hafta sonları da pcye bagladm pc dn grym sıze tawsye edrim kb lerdn sıkayet ednler yapsnlar

bende kullanıyorum ama 1 ay yetmiyor ve yeni yılda bu kampanya bitecek ya o zaman ...

ilo53

ilo53

Üye
3 hattm oldugu icn yetiyo bna ama kntr wermektn iyidir

SeRKaNCa16

Üye
her yone sınırsız yapar ıkı ayda batardım :D ama hızmetın ıyısı kötusu olmaz:d:

osnakli

osnakli

Üye
süper tarife ve genç tarife şu an turkcell'in en gözde tarifeleri.üzerlerinde biraz daha değişiklik yapılarak güzel şeyler ortaya konulabilirdi...

süper tarifede 150 yüklemeye haftalık 1 saat turkcell'ilerle konuşma bedava. tüm türkcelilerle 5dksı 1 kontör diğer tüm yönler 5dakikası 2 kontör.yurt dışı dakikada 5 kontör
250 ve üzeri yüklemeye aylık 2 saat turkcelilerle bedava konuşma.Tüm turkcellilerle 10dksı 1 kontör, diğer yönlerle 5dksı 1 kontör(sınırsız olmalı)yurt dışı dakikada 4 kontör.
gelelim bu tarifenin diğer avantajlarına:
150 kontöre 1500 şebeke işi sms 150 her yöne sms.250 kontöre şebeke içi sınırsız mesaj şebeke dışı 1000 mesaj...
kontör yükleyen herkese koşulsuz 1 aylık 100mb net paketi

gelelim genç tarifeye:
100 kontör yüklemeye 10dakikası 2 kontör haftalık 1 saat şebeke içi görüşme.
150 kontör yüklemeye 15dakikası 1 kontör aylık 2 saat şebeke içi konuşma(1200 dklık saçma sapan kısıtlamayı kaldırırdım
sms olayına gelince 35 kontöre verilen 10000 sms'i 5000e çeker 1000de şebeke dışı sms verirdim.

Emir

Emir

Üye
Her yöne dakikası 1 kontör olmasını isterdim :)

pampilo

Üye
Kamu Her yöne 1000 dakika 40 TL. Hem müşteriye hem Turkcell'e kazandıracak süper bir tarife olur.

djoz-

djoz-

Üye
Faturalı hatlarda mesaj paketinin fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olması saçmalığını bitirirdim.. :off:

bugün paket alıyorsun , bilmemkaç hafta sonra kullanmaya başlıyorsun.. o zamana kadar günde 10 mesaj atsan 10 günde 35-40 lira kazık giriyor.. :vur

neyse ki diğer operatörler var.. :pro:

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
Benim beklediğim kampanya;

Kontörlü'de ...
100 Kont. Fiyatı 5TL olmalı öyle 5 dakikası 1 kontör işe yaramıyor. Çünkü 1 dakika konuşsan da 1 kontör 5 dakika konuşsan da kontörlüde kampanya yarımlı çeyrekli kontör olmalı yada bu değer para olabilir. 5 dakikası 1 kontör olmalı 1 dakika konuşan 0,20 kontör ödemeli....
mesaj ise ....
maliyeti çok ucuz olduğundan ücretsiz yada en fazla 5000 mesaj için 1 TL olmalı...

faturalı hatlarda ise ...
dakikası en fazla 0,5 kuruş olmalı (0,5 kuruş = 50,000 eski tl)
yada 200 dk ücreti her şey dahil 2,5 tl olmalı

arkadaşlar haberleşme çok ucuz aslında sadece baz istasyonları maliyeti pahalı...
siz televizyonun kumandasını kullanırken kendinize sadece pil masrafı olmakta yada iki telefon arasında Bluetooth, iki bilgisayar arası wireless bunlara yabancı değiliz. CEP TELEFONU HABERLEŞMESİNDE BUNLAR GİBİ MALİYETİ ÇOK UCUZ. AMA ADAMLAR BAZ İSTASYONUNU MÜŞTERİLERİNE YAPTIRIYORLAR.

solgun50

solgun50

Üye
ya iiide sanki burda yazılanları turkcell cidiye alacak halk böyle eli mahkum zihniyetinde olunca çok da bu uyarılar dikkate alınmaz o yüzden daha gerçekci olmak lazım...

feminist46

feminist46

Üye
bi ara bi numara çıkarmıştı keşke onu sürekli yapsalar çok işe yarıyor 5 tl karşılışı bi numaranla aylık 5000 den 2 ay bedavaydı böyle bi kampanyayı sürekli hale getirirdim sanırım.

_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
Özellikle her türlü köy ve Şehir merkezinden bayağı uzak olan ilçelerde kontor fiyatlarının 20tl olmasını engellerdim :d:

maganda112

Üye
oncelıkle msj cok pahalı her yone 30 knt 1000 sms 150 knt yuklemeye 2saat bedeva ,7 gun kullanabılecegın 25 kontore 750 knt dıger tarıfelerı aramanın dk 1knt

nazedin

Üye
ben olsam 100 yükleyee bir boyunca heryöne 1000 dk yapardımm :D (turkcell)

kokdenk07

Üye
şu anda internet pahalı..1 aylık 15-20 kontöre 100mb internet yapardım.daha fazlası pahalıya geliyor.. İKİNCİ OLARAK BİR GENC TARİFELİ OLARAK İLK BİR AY YÜKLEME SONRASI HER YÖNE BELLİ BİR KONTÖR ADEDİNCE SÜRE VERİLMELİ veya her yöne nar kampanyası 1 hafta yerine 1 ay olmalı.

asigsasi

asigsasi

Üye
Internet pahallı 20 kon. 100mb haftalilk olsa

Üst Alt