TTpod 3.50 s60v2 Türkçe silop_kms sunar:)

Sponsorlu Bağlantılar

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
TTpod 3.50 s60v2 Türkçe silop_kms sunar:)
evet arkadaşlar 3.51 sürümü bildiğiniz gibi forumda verildi ancak dosya bozuk hatası aldık bunun üzerine 3.50 versiyonunu sizler için türçeye çevirdim programdan önizlemeler vereceğim.artı olarak diğer sürümlerin temalarını da içinde yüklenmiş olarak veriyorum (çeşitlilik olsun diye)bazı arkadaşlar görüp de eski versiyonu zannetmesinler zaten kullananlar bilir...:)
bu versiyonda başlıca farklılıklar:
1.Albüm resmi şarkı sözü yükleme gibi özellikler...
2.Erişim noknası hataları düzeltildi...
NOT:arkadaşlar eski sürümü yüklüyse kaldırınız ve program açıldığında güncellensin mi diyecek iptal deyin...;)
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

türçe çeviri silop_kms
güle güle kullanın arkadaşlar...:oke:
lütfen emeğe saygı gösterelim...;)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ersantaran, yenko, TatCeL ve 25 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
TeŞeKkÜrLeR....

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
sağol kardeş ellerine sağlık

By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkür

habbuj

habbuj

Üye
çok minnettarım ellerine sağlık:):)

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
paylaşım icin teşekkürler buda güzelmiş

abdullah_arsl

abdullah_arsl

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

UNALARK

UNALARK

Üye
eline sağlık dostum

MuratU

Üye
Bende N96 var kurmaya çalışıyorum kuramıyorum desteklenmiyor diyor... Bu konuda yardımcı olabilrimisiniz.

metboy38

metboy38

Üye
arkaslar ben yüklemiştim önce eşki versiyonu 3.51 6670 calıstı bi hafta sonra internet falan öle bişiler cıktı sonra hafısa dolu demeye basladı diyer pogramlarda işallah bu olur eşk versiyon kullanıyorum şimdi bunu korcam işallah bişi olmaz önceki olan 3.2.1 eline saglık kardes korkarak yüklüyorum yoksa hafısa kartı biçimlendirmeden olmuyor pogramı silsem bile tekrar kursamda aynı hata veriyordu işallah vermez bu başarılar

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
Bende N96 var kurmaya çalışıyorum kuramıyorum desteklenmiyor diyor... Bu konuda yardımcı olabilrimisiniz.
senin telefonun yani n96 s60v3 grubuna giriyor benim verdiğim ise s60v2 ondan olmuyor...:oke:
arkaslar ben yüklemiştim önce eşki versiyonu 3.51 6670 calıstı bi hafta sonra internet falan öle bişiler cıktı sonra hafısa dolu demeye basladı diyer pogramlarda işallah bu olur eşk versiyon kullanıyorum şimdi bunu korcam işallah bişi olmaz önceki olan 3.2.1 eline saglık kardes korkarak yüklüyorum yoksa hafısa kartı biçimlendirmeden olmuyor pogramı silsem bile tekrar kursamda aynı hata veriyordu işallah vermez bu başarılar
bu programda bişey yok rahatlıklada kullanabilirsin internet sorunuda halledildi.bu telefonlarda (6630,6680 ve n70 )denedim...;)

metboy38

metboy38

Üye
topram yine bozuldu ya eşkiyi yüklüyorum yine olmuyor valla ne iş anlamadım

efsane11900

efsane11900

Üye
super olmuş teşekkrler:oke:

EJDER_EJDER

Üye
ya iyi güzel programda bu programda müzik dinliorum ör:x işte müzigini actıgımda bana tlf erişim noktası sec dior onu neden soruor sürekli her şarkı deiştirdigimde soruyor

Üst Alt