Biraz Kontrol Etseniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.Engineer

Üye
    Konu Sahibi
Biraz Kontrol Etseniz?
Ben Marchegiani... Banımın 8 saat önce açılması gerekiyordu. Biraz kontrol etseniz, iyi olmaz mı?

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Onu konu açmayıp da özelden bildirsen olmaz mıydı ?

S.Engineer

Üye
    Konu Sahibi
Bildiriyorum Bilâl.

Cevap mı geliyor ki?

Cevap yok. . .

Odysseus

Odysseus

Üye
Gelir gelmez ortam gerici cümleler kurmaya başlama. Fake nickini banladım. Marchegiani nickinin banı 30 gün değil 31 gün. Kısa süre sonra kalkacak. Umarım eski şeyleri tekrarlamazsın.

NoMarchegiani

Üye
Sırf buna cevap yazmak için tekrar açtım. Biraz sonra banlarsın. Sizle ne kadar kavga etsem de saygıyı hiçbir zaman elden bırakmadım. Sitede banım açıldığı zaman nickimi değiştireceğim. Marchegiani olmayacak. Herkesden de burada özür dileyeceğim. Peki bir sorum var. Yarın mı açılacak, bugün mü?

Odysseus

Odysseus

Üye
Zaten saygısızlıktan banlanmadın İbrahim. Kural dışı tavırlardan banlandın. Tam bilemiyorum eğer bugün 30 günün dolduysa yarın açılır. 31. günde açılacak. Bu arada fake nickler banlanıyor biliyorsun. Mecburen bunu da banlıyorum :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Inşallah hiç açılmaz ...

--------------- Ekleme ---------------

Saygıyı elden bırakmadım diyor ... !!! özelden bana ettiğin küfürlerin haddi hesabı yok !

--------------- Ekleme ---------------

Pure Life

Pure Life

Üye
Tekrarlarsa şikayet edersin

Ozan

Ozan

Admin
Ben Marchegiani... Banımın 8 saat önce açılması gerekiyordu. Biraz kontrol etseniz, iyi olmaz mı?
Sistem otomatik, kontrol edilecek birşey yok.
Her 12 saatte bir, kişinin ceza süresi dolduysa açılması kontrolü ara planda var. Yani cezanız 1 ay ise zaten bulunulan aya göre 30-31 gündür ve en geç 31 gün 12 saat içerisinde açılmış olur ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...