yorum lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
yorum lütfen
arkadaşlar ben katlı bir mağazada satış danışmanıyım vede az önce okuduğum konu yüzünden bende başımdan geçen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

müşteri akşam üzeri misafirleriyle mağazaya gelmiş reyona girmiş kimseyi çağırmadan etrafına bakmış ilgilenen kimse yok kimseye birşey söylemeden şikayet defterine reyondaki satış danışmanlarından şikayetçi olduğunu yazmış vede yazısında enteresan olan satış danışmanları kendisiyle ilgilenmedi diye yanındaki misafirlerine mahçup olduğunu yazmış.birde sanki dilekçe yazıyor gibi gereğinin yapılmasını arz ederim demiş.

burda anlatmak istediğim:
1-ağlamayan bebeğe emzik vermezler.
2-halka açık bir alış-veriş merkezinde alış-veriş yapıyorsun ki satış danışmanı arkadaş her an yanında olmayabilir başka müşterilerlede ilgilenmesi gerekir.
3-vede en önemlisi bu yazı belkide 5-6 kişinin işinden olabileceği bir yazıydı.

sonuç olarak benim düşüncem bir insanın diğer bir insanın ekmeğiyle oynaması kadar günah birşey olamaz.bu konu hakkında yorum yaparsanız sevinirim çünkü bu konu yüzünden fırça yemek benim pekde hoşuma gitmedi sizlerinde düşüncelerinizi almak istedim negatif yada pozitif bütün yorumlara açığım. ;;)

ars287duff

Üye
bence sen haklısın ama malesef bu dönemde insanlardan saygı ve hoşgörü görmek en son rastlıyacagımız şey.etrafımızdaki insanların sabrı yokanlayış sıfır ukalalık diz boyu.allah sana sabır versin olur böyle seyler umarım bir daha rastlamassın böyle tersliklerle.

Quattro

Quattro

Üye
yaw artık saçmalık bukadarda olmaz... :eksi:

Bende bişey anlatayım bende matbaa malzemeleri satan biryerde çalışıyorum bizide arayan müşterinin biri (kendisi matbaacı) Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının telefonunu sordu. Matbaa ve tarım köy işleri çok alakalı ya :wacko:

Git 118 e sor ne bileyim ben.İşte insanın karşısına böle kişiler çıkabiliyor.....

jumbolinho

Üye
abi müşteriyi anlamak gerçekten çok zordur bizimde eskiden bi bakkalımız wardı
az çekmedim bende müşterilerden esnaflık gerçekten çok zordur
alışveriş yaparken satıcınında bizim gibi bi insan
olduunu düşünelim we ona göre dawranalım bi aralar gerçekten
psikolojim çok bozulmuştu we orada geçirdiim 8 yıl beni sinir hastası yaptı
misal
müşteri:bu ne kadar kardeş
Ben:şu kadar abi
müş:ama yan tarafta daa ucuz
ben:ozaman ordan al abi
müş:ama orda daa ucuz
.....
ben:(adamın elinden o nesneyi setçe alarak)tmm abi güle güle
___
müşteri:yeenim bulvar kastesi warmı
ben:yok abi
müş:kalmadı mı gelmedi mi
ben:(elimde sert bi cisimle ayaa kalkıp)yok lan işte başka malzeme bul kendine
___
müşteri:abisi ordan 100gr beyaz peynir
ben:hemmen abi(peyniri alırken dolabın camından adamın poşetine attıı 2 uzun malbuşu gör)
müş:hazırmı
ben:ewt abi peynir şu kadar tuttu
müş(peyniri ödeip giderken)hade kolay gele
ben:abi ben peynir şu kadar tuttu dedim ya malbuşlar
müş:ha onnarı unutmuşum ben yaw(kırmızı bi yüzle onnarıda ödeip ışık hızıyla yok olmak)

Caine

Caine

Üye
ohooooooooooooooooooooooo kardeşim sende her gelen ve her memnun olmayıp çekip gideni kafana takarsan yandın :( ya böyle insanlar var ve hepde olacaktır. ama o bayanın bilmeden etmeden sizlerin ekmeğiyle oynaması hoş değil ve dediğim gibi her zamanda olacaktır. canını sıkma lütfen. işinden memnun isen ki memnun olmakda artık bu zamanda işe yaramıyor, karın tokluğu işte ama az daha dikkatli olursanız eminim böyle bahane arayanların ağzınıda tıkarsınız. allah yardımcın olsun

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Quattro@Aug 31 2005, 11:02 PM
yaw artık saçmalık bukadarda olmaz... :eksi:

Bende bişey anlatayım bende matbaa malzemeleri satan biryerde çalışıyorum bizide arayan müşterinin biri (kendisi matbaacı) Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının telefonunu sordu. Matbaa ve tarım köy işleri çok alakalı ya :wacko:

Git 118 e sor ne bileyim ben.İşte insanın karşısına böle kişiler çıkabiliyor.....
[post=150968]Quoted post[/post]​
Quattro senin durumunda çok ilginç ve enteresan acaba diyorum insanlar sıcaklardan etkilenip beyinlerimi sulanıyor :wacko:

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Aug 31 2005, 11:03 PM
ohooooooooooooooooooooooo kardeşim sende her gelen ve her memnun olmayıp çekip gideni kafana takarsan yandın :( ya böyle insanlar var ve hepde olacaktır.  ama o bayanın bilmeden etmeden sizlerin ekmeğiyle oynaması hoş değil ve dediğim gibi her zamanda olacaktır. canını sıkma lütfen. işinden memnun isen ki memnun olmakda artık bu zamanda işe yaramıyor, karın tokluğu işte ama az daha dikkatli olursanız eminim böyle bahane arayanların ağzınıda tıkarsınız. allah yardımcın olsun
[post=150970]Quoted post[/post]​
teşekkürler Caine ;)

by_samci

by_samci

Üye
MALESEF benimde şikayetim var.sıradan bir mağazaya giriyorum birden 2-3 satış elemanı üzerime geliyo ve genelde erkeeklere kız -kızlara erkek satış elemanı ben sadice kıyafet bakıyordum beni daraltmanıza gerek yokkki..........diyesim geliyo çoğu zamanda alıcak olduğum kıyafeti almadan çıkıyorum ......:) BEN BÖYLEYİM ???

Candy

Candy

Üye
Vayy be 4 yıl önceki konu hortlamış :) Tebrikler by_samci :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Müşteri herzaman haklıdır.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Hortlak bir konu daha

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
MALESEF benimde şikayetim var.sıradan bir mağazaya giriyorum birden 2-3 satış elemanı üzerime geliyo ve genelde erkeeklere kız -kızlara erkek satış elemanı ben sadice kıyafet bakıyordum beni daraltmanıza gerek yokkki..........diyesim geliyo çoğu zamanda alıcak olduğum kıyafeti almadan çıkıyorum ......:) BEN BÖYLEYİM ???

Vayy be 4 yıl önceki konu hortlamış :) Tebrikler by_samci :)

Bu konunun hortlamasında sorun yok arkadaşlar.

by_samci konuyla ilgili bir mesaj yazmış. :)

maxibrk

maxibrk

Üye
:agla:agla:agla

Lina_TR

Lina_TR

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt