Samsung E-250 Şarj Süresini En Fazla 1 Gün Uzatma (şifre girmek yok) + Videolu Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Tr-Maxicep

Tr-Maxicep

Üye
    Konu Sahibi
Samsung E-250 Şarj Süresini En Fazla 1 Gün Uzatma (şifre girmek yok) + Videolu Anlatım
Arkadaşlar bende en sonunda hayallerimi kurduğum E-250'ye Kavuştum.Önceleri bende bu şarj olayında gıcık olmuştum.Ama sorunu çözdüm.(:bigstar:)
Telefon şebeke bantı aradığından dolayı çok şarj tüketiyor.Şimdi gelelim sorunumuzu çözmeye.

Öncelikle;

1.Menü'ye Giriyoruz.
2.Sonra Ayarlara Girip Şebeke Ayarlarına Geliyoruz.
3.Şebeke Ayarlarından Bant Seç Diyoruz.
4.Telefon İlk Açıldığında ''Üç Bantlı'' Seçeneğine Ayarlıdır.Biz ''GSM 900/1800 Seçeneğini Aktifleştiriyoruz Ve Bu Kadar ;)

Not:
Öbür Seçeneği Seçmeyin Amerika Kıtaları Dışında Çalışmaz Zaten Telefonda Sizi Uyarır.

Videolu Anlatım:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler, umarım işe yarar. :)

Tr-Maxicep

Tr-Maxicep

Üye
    Konu Sahibi
Bir Şey Değil Bu Arada Video Bana Ait ;)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tşk samsung telefonum yok ama müşterilerim için işe yarar :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekkürler.

mimali

mimali

Üye
emeğin için teşekkürler

exe1454

exe1454

Üye
tesekkurler

emreakcay67

Üye
ya bunu yaptım da herhangi bi sorun olmaz demi telefon tatamıyle eskisi gbi çalışır umarum

mc zerem

mc zerem

Üye
tşk

erhanzeray

Üye
arkadaşlar telefonun parlaklığını düşürün ve telefonun tuş takımı aydınlatmasın kapatın sonra arkadaşın dediğini yapın sonra bluetooth açık kalsın ve telefonun en yüksek boyutlu oyununu açın. sonrada şarja takın.(akşam takıp sabah çıkarın merak etmeyin bişey olmaz çünkü samsunglar fazla ısınınca şarj alımı duraklıyor soğuyunca bidaha çalışıyor. inanmazsanız *#8999*8378# ye basın ordan donanım testine girin ordan batarya yazana girin orda batarya sıcaklığı yazıyo.)

djsalih91

djsalih91

Üye
bant seçimini düşürürseniz telefonunuz bazı yerlerde çekmiyebilir çünkü frekans alıp vermede zorluk yaşanır

Atakan

Atakan

Üye
Çok saol

cezaci_35

cezaci_35

Üye
eminmisiniz işe yradığına
:)

caneradil

Üye
allah razı olsun:)

--------------- Ekleme ---------------

saol

saol

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
abi e250nin nesini hayal ediyosun ya :D

ugurunuz1

Üye
sağol kardeş allah razı olsun senden

serhantik

Üye
adettendir, thanks wery much :D

husocell

Üye
ark.lar birde e250 nin bataryasını (batarya zayıf deyince) cıkarım uc kısmında bulununan bulunan metalleri uclarını yünlü yada kumaş sa hızlıca sürtünme yapıyorlar ve batarya bıraz sarj oluyor yani acil birsey olunca kullanabılırsın...
not: dikkattli alun batarya uc kısmının altında bulunan plastık saglam degıl sarj edeyım derken bataryadan olmayın ...

Utku

Utku

Üye
arkadaşlar telefonun parlaklığını düşürün ve telefonun tuş takımı aydınlatmasın kapatın sonra arkadaşın dediğini yapın sonra bluetooth açık kalsın ve telefonun en yüksek boyutlu oyununu açın. sonrada şarja takın.(akşam takıp sabah çıkarın merak etmeyin bişey olmaz çünkü samsunglar fazla ısınınca şarj alımı duraklıyor soğuyunca bidaha çalışıyor. inanmazsanız *#8999*8378# ye basın ordan donanım testine girin ordan batarya yazana girin orda batarya sıcaklığı yazıyo.)
güzel(h)

:megafon:
adettendir, thanks wery much :D
ekim 2009 da üye olmuşsun 1 mesajın var:megafon::megafon:

Figo_78

Üye
tşk

Üst Alt