6630 un şarj süresi ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ars287duff

Üye
    Konu Sahibi
6630 un şarj süresi ??
Slm 6630 un şarj nedenini anlamadıgım bişekilde1 güne düştü hatta bi süre sonra bir gün bile gitmemeye başladı gidip yeni bir pil aldım ilk 1-2 hafta sorun yoktu ama artık oda 1 gün gibi bir süreye güştü bunun sebebi nedir yada tüm 6630 larmı böle sizlerin kullanım süreniz ne kadar. Oyun oynamıyorum biri çıkıp bunu lütfen sölemesin bu konuda bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

ibonline

ibonline

Üye
6630 orjinal batarya bl-5c dir piyasadan nasıl bir batarya aldın bilmiyorum ama orjinal özellikteki pili budur ha birde dikkat edecegin hususlar var sahte benzetme bl-5c lerde var özellikle üzerindeki holograma göre tercih et bilindik yerlerden orjinal ürün al

eon

Üye
birde hangi sarz cihazi ile sarz ediyorsun? model numarasini tam olarak yazar misin?

tofy

Üye
acp-12e valla ben çok memnunum iyi dayanıyor benim konuşmazsam 3-4 gün ;)

yasinalparslan

Üye
:oke: hem şarj cihazın çok önemli hemde kullanmış olduğun batarya.Bataryayıda bencede bilindik yerlerden almakta fayda var sahte batarya piyasada peynir ekmek gibi gidiyo.. ;;)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya hepsi orjnal blc5c we de sarj chiza ama sarj artk 36 saat ble daynmıo!

AntiTuk

Üye
bende burakla aynı kaderi paylaşıom ortalama 36 saat gidio bizde artık bi işimiz olduğunda burakla kimde şarj varsa pilleri deiştirioz :D

eon

Üye
arkadaslar, pil kesinlikle blc 5 c olacak. sarz cihazlarinizda , acp 12x, acp 12e olabilir. ben bunlari kullaniyorum gayet iyi performanslari...

Caine

Caine

Üye
blc 5 bence dayanmıyor. en iyisiyle en fazla geceli gündüzlü tam 2 güne yakın gidiyor :eksi: zaten bu tlfnlar tam nefretlik. butun symbian serililer hepsi aynı. en iyisi nokia 5110 3310 ve 8310 :icelim: uğraşmayın yaw atın gitsin :DD

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sanırım senin batarya bitmiş.. Yeni bir batarya almalısın.. ;)

white

Üye
Vallah ben çok oynadığım içim 2 gün gidiyor

Vallah ben çok oynadığım içim 2 gün gidiyor

svseke58

Üye
arkadaşlar şu olay da var bataryayı aldığınız zaman 14 veya 16 saat hiç kullanmadan şarj edin birde FExplorer i yükleyin prog açın herhengi bir hafıza üzerinde seçenek deyin ardından telefon>bilgi burada tlfnun modelini, IMEI sini ,bataryasını falan yazar batarya 7/7(%100) olarak gözüküyorsa prob yoktur.

nadırrrrr

Üye
oynadıgın zaman 1 gun gıdıyo ben herseyı denedım

schumici

schumici

Üye
oynadıgın zaman 1 gun gıdıyo ben herseyı denedım
merhaba maxicep.com a hoşgeldiniz:) yorumunuz için çok teşekkürler ama mümkünse güncel ve faalda konulara yorum yazalım. tarihe bakarsanız konu 3 yıllık bi geçmişe sahip. bu yüzdende yüksek oranda muhtemelen konu çözümlenmiştir. ama yinede yardımlarınız için teşekkür ederiz.
maxicep.com a katıldığınız için tekrar teşekkür ederiz. bu güzel ailemizde sizinde yeriniz var artık. iyi forumlar...:oke:

RainyNight

Üye
Kardeşim, ayarlardan telefon ayarları sonra şebeke ayarlarına girip şebeke modundan çift modu gsm olarak değiştir. Telefon yeniden başlatılsın mı diye sorarsa evet de (genelde sormadan yeniden başlar) sonrasında bir günlük bi fark görebilirsin. Benimki yarım gün ancak gidiyordu şimdi 1.5 gün gidiyor. Enjoy it:)

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Kardeşim, ayarlardan telefon ayarları sonra şebeke ayarlarına girip şebeke modundan çift modu gsm olarak değiştir. Telefon yeniden başlatılsın mı diye sorarsa evet de (genelde sormadan yeniden başlar) sonrasında bir günlük bi fark görebilirsin. Benimki yarım gün ancak gidiyordu şimdi 1.5 gün gidiyor. Enjoy it:)
Bende O zaman mesaj göndermiyor :ehe :ehe :ehe

Bu arada 20.10.2005, 06:37:32 Tarihinde açıLmış bir kouyu neden hortLattınız ..:nono::nono:

quandra

Üye
hızlı şarz kullanmayın omru uzun olsun sok cıkar yapmayın şoklama yapmayın uydurma sarz cihazı kullanmayın bataryanız asla bozulmaz

Okan Ç.

Okan Ç.

Üye
herşey tam ama ginede 1 gün gidio

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar şu olay da var bataryayı aldığınız zaman 14 veya 16 saat hiç kullanmadan şarj edin birde FExplorer i yükleyin prog açın herhengi bir hafıza üzerinde seçenek deyin ardından telefon>bilgi burada tlfnun modelini, IMEI sini ,bataryasını falan yazar batarya 7/7(%100) olarak gözüküyorsa prob yoktur.[/QUOTE

dostum benimki 1/7 14 % gösterio ne yapmalıyım

• Beğen
Tepkiler: eshkiya67 ve Furkan A.
Abonelikicin

Abonelikicin

Üye
Normal sayılır. Bizde de aynı, 1 gün ya da 1,5 gün arası. Ama gün içinde epey bir mesajlaşıyorum, normal bir kullanımda 1-1,5 gün yani.

Ayrıca bir program buldum, tuş takımının ışıklarını falan kapatabiliyorsun, ekran ışıgı bile komple kapatılabiliyor yani, ve ekran kararma süresini de orjinalde 20 saniyeyken kendin belirleyebileceğin 4 saniyenin katları şeklinde 4 saniyeye kadar indirebiliyorsun bu program sayesinde. Ekran parlaklığını da telefonun sunduğu minimum seviyeden daha aşağıya indirebiliyorsun. Kararmaya yakın oluyor. Bu sayede bataryadan çok tasarruf yapmak mümkün. %50 gibi insaflı bir rakam verceğim ama çok daha fazla olsa gerek bu tasarruf. 2 güne yakın gidiyor bu program sayesinde sürekli kullanım halinde olsa bile.

Bataryanın da BL-5C ve li-on olması şart tabi. Bİr de yeni güçlendirilmiş 1100 mAh'lık japon malı ya da orjinal Nokia gold bataryalar çıkmış. Onlardan almadım daha onlarla birlikte performansı sürekli kullanımda bile 2,5-3 günü bulur sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt