Avrupa malı tv'li telefon bilen varsa yazsın parası fzla olmayan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Avrupa malı tv'li telefon bilen varsa yazsın parası fzla olmayan
bana tv'li orjinal avrupa malı parası fazla olmayan nokia ,samsung gibi teller bulabilen olursa sevinirim repe boğarım bulan olursa

OoOoO1

Üye
çin malı istersen var N95 80YTL tv li telefonlar 100YTL
bana ulaşman için
[email protected]

safakk

safakk

Üye
yav biz çin malından kaçmaya çalışıyoruz zahid i de yanımıza çekmişiz en sonunda sen tutmuş çin malı istermisin diyosun hey ALLAHım yaaa
boşver abi biz uyarımızı yaptık eğer ilerde kafasını duvara vurmak istiyorsa biz buna karışamayız onun kişisel tercihi ben kafamı duvara vurcam diyen bi adama ne denir ki :ehe;)

buarada bi öneri g-smart i120 modeli çakma çin malı tv li telefonlardan farkı Türkiye ye yasal birşekilde geliyor kapama söz konusu değil ayrıca wireless da var sar değerinin normal değerlerde olduğunu biliyorum sonuç yaklaşık 450 500 ytl civarında bir fiyatı var ayrca piyasadan da kalktı bu model haberin olsun :oke: neticede bilinmeyen sar değeri yüksek n99i den se g-smart i120 daha iyidir :oke:

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
ama fiyatı pahalı geldi :( başka yokmu

safakk

safakk

Üye
ama fiyatı pahalı geldi :( başka yokmu
valla daha pahalısı çıktı nokia çıkardı bi 4-5 sene beklersen alabilirsin uygun bi fiyata :ehe birde nokia n77 var ama çin değil orjinal finlndiya malı o da 700 ile 500 arasında bi fiyatı var pasaporta kayıt ettirip getiriyorlar ülkeye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt