Marcos Senna Milliyet'e konuştu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Marcos Senna Milliyet'e konuştu!
Fenerbahçe'nin ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği Marcos Senna, transferi ile ilgili Milliyet gazetesine konuştu.
Fenerbahçe’ye transfer olacağı iddia edilen İspanya Milli Takımı ve Villarreal’in ön liberosu Marcos Senna, iki kulübün anlaşması durumunda sarı-lacivertli kulübe gelebileceğini söyledi.

İspanya’nın deplasmanda Danimarka’ya karşı oynayacağı özel maç için dün Kopenhag’a gelen Senna, Kopenhag Marriot otelde Milliyet’in transferle ilgili sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe ile Villarreal arasındaki gelişmelerden pek haberi olmadığını vurgulayan ünlü Brezilya asıllı İspanyol yıldız Senna, kulübü Villarreal ile sarı-lacivertli kulübün anlaşması durumunda Türkiye’ye gelmeye hazır olduğunu belirtti.

Nihat’ın takım arkadaşı Senna, yaşı gereği son transferini yapacağı için Fenerbahçe ile 3 yıllık bir anlaşma şartına göre imza atabileceğini sözlerine ekledi. Her şeyin iki kulübün bonservisi konusunda anlaşmaya varmasına bağlı olduğunun altını çizen Senna, fiyatının yüksek olmasının Avrupa Şampiyonası’nda gösterdiği performanstan kaynaklandığını kaydetti.
Aragones’e övgüler
Marcos Senna, Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones’e büyük saygı duyduğunu ve kendisi için çok özel biri olduğunu ifade etti. Senna, Aragones zamanında İspanya Milli Takım forması giydiğine değinerek onunla birlikte tekrar çalışma şansı bulması halinde büyük mutluluk duyacağına vurgu yaptı.

schumici

schumici

Üye
senna gerçekten kaliteli ama o kadar paraya 32 yaşında birini getirmek bence aptallık. carlos bile çok düşük bi rakama geldi fenere senna carlos tan fazla değil. heberin için çok çok sağolasın kardeşim çok özlemiştik haberlerini:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
senna gerçekten kaliteli ama o kadar paraya 32 yaşında birini getirmek bence aptallık. carlos bile çok düşük bi rakama geldi fenere senna carlos tan fazla değil. heberin için çok çok sağolasın kardeşim çok özlemiştik haberlerini:oke:
haklısın bencede fazla bu para senna için, o fiyata daha iyileri gelebilir. rica ederim kardeşim, ben teşekkür ederim. bende özledim sizleri geldim sonunda.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hoşgeldin kardeşm;) Senna haberını azız yıldırım yalanladı cok para ıstıyorlar baskasını alacagız dedı..acıklamasında..

sagol haber ıcınde;)

schumici

schumici

Üye
haklısın bencede fazla bu para senna için, o fiyata daha iyileri gelebilir. rica ederim kardeşim, ben teşekkür ederim. bende özledim sizleri geldim sonunda.
hoşgeldin kardeşim bi daha ayrılmamak üzere:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1016328' Alıntı:
Hoşgeldin kardeşm;) Senna haberını azız yıldırım yalanladı cok para ıstıyorlar baskasını alacagız dedı..acıklamasında..

sagol haber ıcınde;)
hoşbulduk, teşekkür ederim. Aziz Yıldırım böyle demişse üzerinde durmaya gerek yok, doğrusunu yapmış. bilgi için teşekkür ederim. :)
hoşgeldin kardeşim bi daha ayrılmamak üzere:oke:
hoşbulduk kardeşim, inşallah ayrılmam. teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt