Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Ülkemizdeki En İyi 5 Tablet!

Ülkemizdeki En İyi 5 Tablet!

Apple’ın iPad isimli modeliyle birlikte endüstriye kazandırdığı internet tableti pazarı, son günlerdeki popülerliğiyle birlikte kullanıcılarını olduğundan fazla memnun etmeyi başarıyor. Apple’ın geliştirdiği iPad ve iPad 2 isimli modelleri ne kadar tablet bilgisayarı pazarını sarsmayı başarsa da, Apple’ın internet tabletlerine rakip olabilecek düzeydeki birçok farklı tablet bilgisayarda pazardaki yerini alıyor.

Bizde sizler için hazırladığımız bu makale ile birlikte tablet bilgisayarı pazarının en iddialı modellerini tek bir başlık altında toparladık.

5. ReedPAD
4. Exper Easypad (P10AN)
3. Motorola Xoom
2. Samsung Galaxy Tab
1. iPad 2

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor.

 • Kim yacı

  motorola xoom……….

 • hasan0338

  En güzel reedpad reedpad kullanıyorum çok memnunum 3.0 android ‘e yükseltiliyor … hdmi girşi flash player oyunlar uygulamalar süper ve daha neler neler kamera ipad 2 den daha iyi ipad 0.7 reedpad 2.0 KESİNLİKLE REEDPAD

 • filozofurkan

  easy pad de win7 var android yok zatn resimdede win7 koymuşsunuz :)

 • Arda Gündüz

  Listede bence LG Optimus Pad kesinlikle olmalıydı!

 • silver021

  cozturk içlerinde galaxy tab flash player destekliyor bilgine. araştırmadan yorum yapmayın 😉

 • ali_en

  Exper de bahsettiğin hepsi var arkadaşım :)

  yorum yazmadan önce bi bakıver :)

 • cozturk

  Hepsi’nin tek eksiği Flash player’ ları olmaması..Ayıca USB girişleri olsa klavye ve fare desteği sunsalar mükemmel olur….
  Bunlar olunca almayı düşünüyorum 😀

POPÜLER HABERLER