Şifremi Unuttum Kayıt Ol

iPad’in en gözde 10 rakibi

Tablet bilgisayar pazarının hareketlendiği bu günlerde cihazın en büyük 10 Android’li rakibini makalemizin devamından görüntüleyebileceksiniz.

iPad’in en gözde 10 rakibi

2010 yılında tablet bilgisayar pazarını iPad isimli modeliyle birlikte var eden isim olan Apple’ın ardından birçok yeni üreticide bu pazar için hazırlıklarını gayet hızlı ve aktif bir şekilde devam ettirdi.

2011 yılının son günlerine geldiğimiz bu dönemde endüstrinin en hızlı şekilde gelişen pazarlarından birisi olarak karşımıza tablet bilgisayar pazarı çıkarken, neredeyse hemen hemen tüm mobil cihaz ve elektronik cihaz üreticileri bu pazar için hazırlıklarını tamamlarken, yeni modellerinin de tanıtımını gerçekleştirdi.

Bu kadar yoğun ilgiye maruz kalan pazarda liderlik kodluğunda bulunan isim olarak yine karşımıza Apple’ın geliştirmiş olduğu iPad modeli çıkarken, bu tablete alternatif bulmak isteyenlerin ise diğer sayfaları takip etmesini öneririz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor.

1 YORUM

  • Sırf arkasında elma resmi var diye etiket satın alıyosunuz

    • 0
    • 0

HABERE YORUM YAZ

HABER BAŞLIKLARI

POPÜLER HABERLER