Şifremi Unuttum Kayıt Ol

iHome’dan yeni bluetooth hoparlörler

iHome’dan yeni bluetooth hoparlörler

Apple’ın iPhone, iPad ve iPod gibi akıllı cihazları için ürettiği hoparlör ve dock istasyonları ile dikkat çeken iHome firması ardı ardına yeni ürünlerini duyurmaya devam ediyor. iHome tarafından yeni piyasaya sürülen ürünler iDM12 ve iDM 15 olarak adlandırılan kablosuz bluetooth hoparlörler.

Her iki üründe kablosuz olarak Apple iOS cihazlar üzerinden ses dosyası yürütebilirler. Ayrıca telefon hoparlörü olarak da kullanılabiliyorlar. Apple’ın iPhoen, iPad, iPod cihazları için kullanılabileceği gibi, bluetooth bağlantısına sahip herhangi bir notebook, akıllı telefon ya da tablet gibi cihazlarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Pürüzsüz bir müzik deneyimi için ATI’nin SoundClear Voice Echo Cancelling, Music 3D, SRS TrueBass teknolojilerini barındıran iDM12 ve iDM15 hoparlörler sahip oldukları Lityum-Ion bataryalar sayesinde uzun süreli müzik keyfi yaşatıyor. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iHome iDM12 ürününe BURADAN, iHome iDM15 ürününe BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ali İnanç

Makine Mühendisi, Donanım ve Teknoloji konularına karşı aşırı ilgili. Mobil teknolojiyi uluslararası ve anlık takip ederek haberleri sizlere ulaştırıyor.

HABERE YORUM YAZ

POPÜLER HABERLER