Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Makyajlı Ford Focus yakında piyasada

Makyajlı Ford Focus yakında piyasada

Sektörün iddialı otomobil üreticilerinden biri olan Ford, büyük ili gören kompakt modeli Focus ile gündemde. Yaklaşık 1 yıldan bu yana makyajlı versiyonu üzerinde çalışılan Focus, yenilenen yüzü ve motor yapısı ile yakın zaman içerisinde otomobil dünyasındaki yerini almak için son hazırlıklar içerisinde.

Makyajlı Ford Focus

Focus‘un Hatcback ve ST modelleri üzerinde yapılan yenilikler, şirketin yetenekli ve yaratıcı tasarımcılarının ellerinden geçerek, farklı bir yüze ve detaya sahip olacaklar.

Asya pazarı için 1.5lt hacme sahip direkt enjeksiyonlu benzinli motor seçeneği ile Avrupa pazarı için ise 1.0lt hacme sahip EcoBoost motor seçeneği ile satışa sunulacak olan Makyajlı Ford Focus, özellikle  krom rengi yeni ön ızgara ile de göz dolduracak.

Henüz piyasada yer alacağı tarih ve detaylara ilişkin net bilgilerin yer almadığı Makyajlı Ford Focus‘un Auto Evolution adlı internet sitesi üzerinden yayınlanan kamuflajlı fotoğrafları, yenilenen versiyonun yakın zaman içerisinde kendini göstereceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Ali İnanç

Makine Mühendisi, Donanım ve Teknoloji konularına karşı aşırı ilgili. Mobil teknolojiyi uluslararası ve anlık takip ederek haberleri sizlere ulaştırıyor.

HABERE YORUM YAZ

POPÜLER HABERLER