Şifremi Unuttum Kayıt Ol
Turkcell’den HazırKart’lılara Hediye Kampanyası

Turkcell’den HazırKart’lılara Hediye Kampanyası

Türkiye’nin lider GSM operatörü Turkcell, sunduğu avantajlar ve tarifeler ile birlikte genç kesime hitap etmeyi başarıyor. 20 TL veya üzeri TL yüklemelerinde yararlanabilinecek olan bu kampanya kapsamında 4 hafta boyunca aboneler kullanacağı hediye dakika veya SMS’ler armağan ediliyor.

Genç ve Genç Plus harici diğer faturasız tarifelerdeki abonelerin 4 hafta boyunca haftada 1 gün kullanabilecekleri 60 dakika hediye edilirken, Genç ve Genç Plus tarifelerindeki abonelere ise 4 hafta boyunca haftada 1 gün kullanabilecekleri 100’er SMS armağan hediye ediliyor.

:: Tek seferde 20 TL ve üzerinde TL yükleyip kampanyaya katılan;

• Genç ve Genç Plus tarifeleri haricindeki diğer faturasız tarifelerdeki abonelerimize ise 4 hafta boyunca her hafta 1 gün kullanabilecekleri yurtiçi Turkcell yönüne 60’ar dakika,
• Genç ve Genç Plus tarifelerindeki abonelerimize 4 hafta boyunca her hafta 1 gün kullanabilecekleri yurtiçi Turkcell yönüne 100’er SMS hediye ediyoruz.
• Bu kampanyaya katılan bireysel ön ödemeli abonelerimizin 3G üyelikleri de ücretsiz ve otomatik olarak başlatılmaktadır.

:: Kampanyaya nasıl katılırım?

Kampanyadan yararlanmak için tek seferde 20 TL veya üzerinde TL yükledikten sonra, kampanyaya katılım için SANSLI GUN yazıp, 2222’ye ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir.

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor. Henüz 21 yaşında genç biri olmasına rağmen, başarılı haberleriyle birlikte ön plandan düşmemeyi ve başarılarına hergün bir yenisini daha eklemeyi başarıyor.

HABERE YORUM YAZ