Şifremi Unuttum Kayıt Ol

En şık 9 Apple Store mağazası

Geliştirdiği ürünler kadar mağaza tasarımındaki başarılarıyla da adından söz ettiren Apple’ın en şık tasarımlı 9 farklı mağazasını makalemiz içerisindeki galerimizde paylaştık.

En şık 9 Apple Store mağazası

Tasarladığı ürünlerle birlikte alanının her defasından vazgeçilmez isimlerinden olmayı başaran Apple firmasını bugünlere getiren en önemli özelliği olan Apple Store’lar ilginç tasarımlarıyla birlikte ön plana çıkmayı başarıyor.

Apple’ın eski CEO’su Steve Jobs’ın firmaya bıraktığı en önemli miras olarak adlandırabileceğimiz Apple Store’lara tasarım bakımından oldukça önem verilirken, bu mağazalarda hem görselliğe, hem kusursuzluğa, hem sadeliğe hemde güzelliğe önem veriyor.

Aslında Apple Store’lar Peter Bohlin’in sanat eseri olarak karşımıza çıkarken, cam ve çeliğin yoğun bir şekilde kullanılması bu mağazaları diğerlerinden farklı kılan kısım oluyor.

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor.

1 YORUM

  • güzel haber bu arada caroussel deki apple store u gezdim carousseldeki tadilat yüzünden mağazaların yeri değişti tam tersi yerdeydi şu an oradaki apple ın yerinden virgin store var

    • 0
    • 0

HABERE YORUM YAZ

HABER BAŞLIKLARI

POPÜLER HABERLER