Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Avea’nın trendlerini aboneleri belirliyor

Avea’nın trendlerini aboneleri belirliyor

Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü unvanını senelerdir elinde barındıran Avea, bilgi ve iletişim alanında gerçekleştirdiği akademik çalışmalarını günlük hayatına büyük bir rahatlıkla yansıtmayı planlıyor. Bu bağlamda AveaLabs başlığıyla karşımıza çıkan operatör, biriminin birinci yaşında, ‘AveaLabs Müşteri Deneyim Merkezi’ni hayata geçirdi.

Finans, eğlence, akıllı ev ve şehir, eğitimde yerel yönetimler gibi birçok konsept uygulamaları örneklendiren Merkez, Türkiye’nin ilk sanal asistanı Rıfkı’nın da tanıtımını gerçekleştirdi. 1.5 milyon TL ek yatırımla kurulan AveaLabs Müşteri Deneyim Merkezi’nde yakın geleceğin teknolojileri sergilenirken, Avea CEO’su Erkan Akdemir “Avea, ‘Biz yaptık siz kullanın’ devrini bitirip, ‘Siz isteyin, biz en iyisini yapalım’ dönemini başlattı” dedi.

Avea Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin ise “En son teknolojiler burada görücüye çıkacak ve burası teknolojideki trendleri belirleyen yer olacak. Teknoloji Merkezimiz Türkiye’nin Silikon Vadisi olacak” dedi.

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor.

HABERE YORUM YAZ

POPÜLER HABERLER