Liseli kızların yeni trendi: Hamile kalmak!

Sponsorlu Bağlantılar

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Liseli kızların yeni trendi: Hamile kalmak!
14 yaşındaki hamile genç kız sınıfındaki kendisi gibi bebek bekleyen 4 öğrenciye tavsiyeler veriyor. Genç kızın itirafı ise düşündürücü: ‘Hamilelik moda oldu!’ Avrupa’da genç kızlar arasındaki en yüksek hamilelik oranına sahip ülke konumundaki İngiltere’de bir lisede okuyan Kizzy Neal 13 yaşındaki erkek arkadaşıyla ilk kez :-):-):-):-) yaptıktan sonra hamile kaldığını belirtti. Neal’in açıklamaları İngiltere’de şok etkisi yarattı.
‘Daliy Mail’ gazetesine konuşan genç kız aynı sınıfta okuduğu dört kız arkadaşının da yılbaşından sonra hamile kaldığını belirtirken gençler arasındaki yeni trendin hamile kalmak olduğunu söyledi.
Neal sözlerine şöyle devam etti:’Karnımın şiştiğini gören kız arkadaşlarım bana bakıp bebek istediklerini söyledi. O günün üzerinden 3 hafta geçmeden bana gelip hamile olduklarını ve ne yapmaları gerektiğini bilmediklerini söylediler. Artık hamile kalmak gençler arasında moda oldu’.
Ailesinin kendisini desteklediğini söyleyen Neal bu konuda şanslı olduğunu da sözlerine ekledi

aLone

aLone

Üye
yorum bile yazmıyorum iğrenç..

Larock

Larock

Üye
kafayı yemiş bunlar.

passiv€ aggressiv€

Üye
ilginç...

çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
gerçekten iğrenç yaf.. :ss

jackalx_06

jackalx_06

Üye
bu dünyanın çivisi çıkmış.

paylaşım için teşekkürler.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
onlar da utanma yokki zaten herşey beklenir

huri$

huri$

Üye
yuh artik modaymi$ hamile kalmak
cocuk dogunca modayi gorun sen
sabir ver yarabiim ya:@

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hiç sorma abla ....
ceren bugün 50 yaparsın herhalde :ehe

darkman81

darkman81

Üye
bunların kafa uçmuş oyun sanıyorlar sanırım bu işi :@

antalyayavu

antalyayavu

Üye
Bencede

sertural84

sertural84

Üye
Mal mi ararsin... Aramana gerek yok,bunlarin maldan farki yok..!

Üst Alt