En ağır virüs bulaştı galiba.

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
ben birkere kullanmıştım leptopun klavyesini silmiş birde gittim para ödedim bilgisayarcıya

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
link nasıl sağlammı ?şuan onu indiriyorum vallaha geri dönemem 60 kb de 285 mb indirdim 3,8 gb boyutu var ve 18 saat flan kaldı. :D

vay benim halime.. .

hangi siteden hangi indirme yöneticisinden indiriyosun sen ya internet hızın kaç senin
win8 mi kurcaksın

win 8.1 pro site linkini verdim.

iyide senin attığın video :)

şimdi winrar ın içinde iso olanını tut masa üstüne at

masasüstü yok bilerek yüzümemi vuruyon. :D

Bu konuşmalar ne böyle :ehe
Konu hort olacak ama sonucu merak ettim:hmmm sonuçta (bilgi yetersizliğinden dolayı) çözüm bulanamamış gibi görünüyor..
Aslında bir şeye bakıyordum yazdığım mesajlarda da, ben de konuya yazmışım. Hadi sonuna kadar okuyayım dedim öyle kalmış. :kop:
Üzerinden 1 seneden fazla geçmiş ama;

Şimdi @Akif_52 kardeşim, başta söylediğimi dinlemeyip tersledin ama, ben yine de insanlık adına yardımcı olmak istiyorum.
Eğer format işini halletmediysen veya öğrenmek istiyorsan TeamVieawer programı yardımıyla bilgisayarına bağlanıp sana öğretebilirim. Çok basit.

kralberk13

kralberk13

Üye
Bu konuşmalar ne böyle :ehe
Konu hort olacak ama sonucu merak ettim:hmmm sonuçta (bilgi yetersizliğinden dolayı) çözüm bulanamamış gibi görünüyor..
Aslında bir şeye bakıyordum yazdığım mesajlarda da, ben de konuya yazmışım. Hadi sonuna kadar okuyayım dedim öyle kalmış. :kop:
Üzerinden 1 seneden fazla geçmiş ama;

Şimdi @Akif_52 kardeşim, başta söylediğimi dinlemeyip tersledin ama, ben yine de insanlık adına yardımcı olmak istiyorum.
Eğer format işini halletmediysen veya öğrenmek istiyorsan TeamVieawer programı yardımıyla bilgisayarına bağlanıp sana öğretebilirim. Çok basit.
ben kötü bir konuşma sergilemedim :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
ben kötü bir konuşma sergilemedim :)
Sergilemediğin belli zaten, sadece o kadar uzayıp o hale gelmesi beni istemsizce gülmeme hatta kahkaha atmama sebep oldu diyebilirim :kıskıs:
Sen elinden geleni yapmışsın sonuçta, sıkıntı kardeşimizde:kop2:

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
harbiden ya çok uzamış kısa kes ustam :D :D

Üst Alt