KISACA HİKAYENİN DEVAMINI GETİR.

Sponsorlu Bağlantılar

HakanLJ

HakanLJ

Üye
    Konu Sahibi
KISACA HİKAYENİN DEVAMINI GETİR.
Beyler oyunun kuralı belli ben bir hikaye başlatıcam devamını hayal gücünüze göre kısaca yazın inanın çok eğlenceli olucak baştan sona okuyunca :D

başlıyorum...

Her yıl olduğu gibi bu yılda şehirden uzaklaşıp şehrin biraz yakınındaki dağ evine tatil için ilerliyorduk. Yaklaşık 15-20 dakikalık yolumuz kalmıştı ki birden lastiğimizin patladığını hissettik. Lastiği değiştirmek için indiğimizde bagajda stepne ve lastik değiştirmek için gerekli olan kriko, anahtar vb. aletlerin olmadığının farkına vardık.

devamı sizde...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Derken kıyamet koptu öldük.
The End

• Beğen
Tepkiler: Counter Strike 2D
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
ve dağ evine gidemedik

eflatun987

eflatun987

Üye
Tesadüf bu ya aynı dağ evine gidiyorduk ki....

The Pancar

The Pancar

Üye
Hava kararmaya başladığından kamp yapmak için uygun bir yer bulduktan sonra yanımızda getirdiğimiz çadırı kurduk ve ateş yakmak için malzememiz olmadığını fark ettik :cnfsd: Arabanın aküsünü kullanarak ateşimizi yaktık. Geceyi kampta geçirdik...

vuenxx

vuenxx

Üye
Sonra yürümeye çalıştık ve yağmur başladı zar zor yürüyorduk hava kararmaya başlayınca sığınacak bir yer bulmaya karar verdik. Biraz dolaşınca etrafta bir ev gibi bir klübe vardı ve içine girdik. İçerde yaşayan 2 yaşlı insan gördük ve selam verdik. Her şey normaldi yattık uyuduk. Sabah olunca ev sâkinlerine alet edevat varmı diye sorduk fakat yaşlı oldukları için öyle işlerle uğraşmadıklarını söylediler, bizde yolumuza devam ettik. Uzun yoldan sonra sol köşede bir benzinci gördük ve oraya girdik hiç kimse yoktu ama alet edevat hepsi vardı birde hurdaya dönmüş ama çalışabilir bir araba. Biz onu yapmaya çalıştık ve oldu. Eve dönelim diye beklerken yanlış yola gitiğimizi fark ettik. Artık zaman geçti ya benzin bitecek yada bir yerde kalacaktık. Biraz ileride durup uyuduk. Sonra sabah olunca yağmur yeniden başladı ne yapacağımızı bilemeden ve nerede olduğumuzu bilemeden gitmeye devam ettik. Her şey iyi düzgün ve yolunda gidiyordu.. Bir kasaba büyüklüğünde bir yere geldik ve içlerinde insanlar vardı (Başka ne olacak ki :d) onlara nerde olduğumuzu sorduk ve bize nevada da olduklarını söylediler. Bize benzin ve erzak verdiler ve 1 gün onlarda kaldık ertesi gün evimize gittik.

Mutlu son :D

Not: Alıntı yapmadım, kendim yazdım.