Septum Deviasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Septum Deviasyonu
1 hafta önce burundan nefes alamama şikayetinden dolayı doktora gittim.Kemik eğriliği var dedi.Cep numaramı aldı ağustos ayında seni arayacağız dediler.Ben de neden bu kadar geç olduğunu sormadan çıktım.Acaba neden ağustos ayına ertelemiş olabilir?

35kurban

35kurban

Üye
Ameliyat günleri doludur bende teşhisten 2 ay sonra ameliyat oldum. Geçmiş olsun sağlık köşesinde konu açtım ameliyat olacak arkadaşlar mutlaka okuyun, şimdiden geçmiş olsun kardeşim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ameliyat günleri doludur bende teşhisten 2 ay sonra ameliyat oldum. Geçmiş olsun sağlık köşesinde konu açtım ameliyat olacak arkadaşlar mutlaka okuyun, şimdiden geçmiş olsun kardeşim
2 sene geçmiş konu üzerinden olmuştur çoktan sanıyorum :)

35kurban

35kurban

Üye
Telefondan giriyorum hiç farketmedim tarihi :)

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Ya kusura bakmayın siteye uzun süre girmedim cevaplarınıza bakamadım. Gittim özelde ameliyat oldum, 2015'te.Doktor %80 rahatlıkta nefes alırsın dedi. Bir yıla yakın hiç fark etmedi birşey.Ama şimdi %80 değilde sanki %100 tam nefes alıyorum.Sadece nezle ve grip olunca tıkanıyor doğal olarak.Burnum hafif üstten aşağıya doğru eğikti Fatih Sultan Mehmet'in burnu gibi, şimdi düz oldu.Ama burun genişliğinde bir küçülme olmadı.

Üst Alt