General Mobile 5 Plus Nougat Güncellemesi Yayınlandı !

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar, bir arkadaşım yeni aldı telefonu, güncelleme öncesi ekranı yansıt çalışıyordu, denedik. Ama güncelleme sonrası ekranımı yansıt çalışmıyor. Deneyen var mı ? Sorun sadece bizde mi acaba ?

sahin086

Üye
aynı durum benim telefonda LG smart tv bağlanıyor diyor görüntü yok önceki yazılımda sıkıntı yoktu hemen bağlanırdı

mferdi

mferdi

Üye
Ekim güncelleme geldi 131 mb bilginize

furyzer0

furyzer0

Üye
Benim bir arkadaşım kullanıyor nougat güncellemesinden sonra ilk başlarda dokunmatiği sapıtmış dokunmadığı yerlerde dokunmuş gibi algılıyormuş. Şimdi ise ilk aldığım gibi değil diyor dokunmatiği. Ben de elime aldım sanki biraz gecikme hissi var gibi bir de pürüzsüz anlamında biraz takıla takıla kaydırıyor gibi.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Benim bir arkadaşım kullanıyor nougat güncellemesinden sonra ilk başlarda dokunmatiği sapıtmış dokunmadığı yerlerde dokunmuş gibi algılıyormuş. Şimdi ise ilk aldığım gibi değil diyor dokunmatiği. Ben de elime aldım sanki biraz gecikme hissi var gibi bir de pürüzsüz anlamında biraz takıla takıla kaydırıyor gibi.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Acayip. peki format attı mı güncellemden sonra ?

furyzer0

furyzer0

Üye
Acayip. peki format attı mı güncellemden sonra ?
Hayır yeni almıştı aslında atabilir ama atmadı. Kolayca fark edilmiyor hatta arkadaşım özellikle belirtmese ben de fark etmeyecektim ama kendisi sordu ben bu tür işlere meraklı olduğum için.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Hayır yeni almıştı aslında atabilir ama atmadı. Kolayca fark edilmiyor hatta arkadaşım özellikle belirtmese ben de fark etmeyecektim ama kendisi sordu ben bu tür işlere meraklı olduğum için.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition
Format atarsa düzelir :) bi sıkıntı yapmıyorsada kullanmaya devam edebilir :)

omerertas01

Üye
7.1.1 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Biz hala 7 yi bekleyelim millet sefa sürsün :)

Üst Alt